19 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
11 Eylül 2011 Pazar 05:30

Isparta ve İlçeleri Jandarma Asayiş Bülteni

Isparta ve İlçeleri Jandarma Asayiş Bülteni
Isparta ve İlçeleri Jandarma Asayiş Bülteni

ISPARTA İL ve İLÇELERİ
JANDARMA ASAYİŞ BÜLTENİ

MERKEZ İLÇEDE KAMUYA AİT MALA ZARAR VERME OLAYI :
Olay günü saat: 11.00 sıralarında ilköğretim ana okuluna ait resim atölyesinin camının kırılarak içeride bulunan malzemelere zarar verildiğinin öğrenilmesi üzerine olay yerinde yapılan araştırmada; söz konusu atölyenin camının E.M.Ç., T.E.S., S.Ç. ve M.Ö. tarafından kırıldığı, bilahare atölye içerisinde bulunan (4) adet masa, (8) adet sandalye, (10) adet resim çerçevesi ve (1) adet bilgisayara zarar verildiği, ayrıca resim yapmada kullanılan boyalar ile ana okulunun duvarlarının boyandığı tespit edilmiştir.

MERKEZ İLÇEDE YARALAMALI TRAFİK KAZASI OLAYI:
Olay günü saat:07.30 sıralarında S.Ş. isimli şahıs otomobil ile Eğirdir istikametinden İsparta istikametine seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek sağ şarampole devrilmesi neticesinde kaza meydana gelmiştir. Kazada yaralanan araç sürücü ile araçta yolcu olarak bulunan N.A. ve M.A.A., Gülkent Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Hayati tehlikeleri bulunmamaktadır.
MERKEZ İLÇEDE YARALAMALI TRAFİK KAZASI OLAYI:
Olay günü saat: 15.40 sıralarında A.Ç. isimli şahıs otomobil ile Antalya istikametinden İsparta istikametine seyir halinde iken tali yoldan ana yola dikkatsiz ve tedbirsiz bir şekilde aniden çıkan Ş.T. yönetimindeki motosiklete çarpması neticesinde kaza meydana gelmiştir. Kazada yaralanan motosiklet sürücüsü Gülkent Devlet Hastanesinde tedavi edilerek taburcu edilmiştir.

MERKEZ İLÇEDE YARALAMALI TRAFİK KAZASI OLAYI:
Olay günü saat:03.30 sıralarında B.K. isimli şahıs plakasız motosiklet ile Sav kasabası istikametinden Isparta istikametine seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek yol kenarında bulunan refüje çarpması neticesinde kaza meydana gelmiştir. Kazada yaralanan araç sürücüsü İIparta Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Hayati tehlikesi bulunmamakta olup olayla ilgili tahkikata devam edilmektedir.

AKSU İLÇESİNDE KAZAEN YANGIN OLAYI:
Olay günü saat:18.30 sıralarında yıldırım düşmesi nedeniyle kuru otların tutuşması sonucu yangın meydana gelmiştir. Çıkan yangın Aksu Orman İşletme Şefliğine ait ekipler tarafından söndürülmüş olup, yangın neticesinde (3) adet çınar ağacı ve (3) dönüm makilik bitki örtüsü yanmıştır.

EĞİRDİR İLÇESİNDE KASTEN YARALAMA OLAYI:
Olay günü saat:23.15 sıralarında A.T. isimli şahsın bahçe sulama sırası nedeniyle tartıştığı H.S.'yi kürekle vurmak suretiyle başından yaraladığı alınan beyanlardan öğrenilmiştir

GELENDOST İLÇESİNDE İŞ KAZASI OLAYI:
Olay günü saat:16.00 sıralarında mermer ocağında işçi olarak çalışmakta olan S.A. ile O.A. isimli şahıslar çalıştıkları esnada elektrik akımına kapılarak yaralanmışlardır. Yaralılar İsparta Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Hayati tehlikeleri bulunmamaktadır.

GÖNEN İLÇESİNDE DOLANIDICILIK OLAYI:
Olay günü saat:15.30 sıralarında Gönen ilçesi Gölbaşı köyünden S.C. isimli şahıs telefonla arayarak, aracını takas etmek için anlaştığı Ş.D. ve P.İ.'nin kendisine ait aracını, ruhsatını ve vekâletnameyi dolandırmak suretiyle alarak kaçtıklarını beyanla şikayetçi olmuştur. Şüphelilerden P.İ. C.Savcısının talimatı ile gözaltına alınmış olup halen firarda olan Ş.D.'nin yakalanması için takip ve tahkikata devam edilmektedir.

KEÇİBORLU İLÇESİNDE YARALAMALI TRAFİK KAZASI OLAYI :
Olay günü saat:09.00 sıralarında Ş.Ö. isimli şahıs kamyonet ile Keçiborlu istikametinden Dinar istikametine seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybetmesi ve sağ şarampole düşerek takla atması neticesinde kaza meydana gelmiştir. Kazada yaralanan araç sürücüsü Keçiborlu Devlet Hastanesinde tedavi edilerek taburcu edilmiştir.

KEÇİBORLU İLÇESİNDE YARALAMALI TRAFİK KAZASI OLAYI:
Olay günü saat:02 30 sıralarında M.B. isimli şahıs motosiklet ile Afyonkarahisar istikametinden Isparta istikametine seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek önünde seyir halinde bulunan M.Ç. yönetimindeki otomobile arkadan çarpması neticesinde kaza meydana gelmiştir. Kazada yaralanan motosiklet sürücüsü Gülkent Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Hayati tehlikesi bulunmamaktadır.

ŞARKİKARAAĞAÇ İLÇESİNDE SİLAH KAZASI OLAYI :
Olay günü saat 17.00 sıralarında İ.D. isimli şahsın ateşli silahla bacağından yaralandığı öğrenilmesi üzerine yapılan araştırmada; İ.D. isimli şahsın Y.M. ve S.K. ile birlikte arkadaşları S.K.'ya ait bağ evine eğlenmek maksadıyla geldikleri, daha sonra Y.M.'nin uyumak için aracın içerisine girdiği, bilahare İ.D.'nin, Y.M.'ye ait (2) adet ruhsatlı tabancayı temizlediği esnada tabancalardan birinin ateş alması sonucu sağ bacağından yaralandığı alınan beyanlardan öğrenilmiştir. Olayla ilgili olarak (2) adet ruhsatlı tabanca ile olay yerinde bulunan (5) adet 9 mm. çapında boş kovana el konulmuştur. Yaralı SDÜ. Kalp Merkezine sevk edilerek tedavi altına alınmıştır. Hayati tehlikesi bulunmamaktadır.

ŞARKİKARAAĞAÇ İLÇESİNDE HABERLEŞME VE ENERJİ NAKİL KABLOSU HIRSIZLIĞI OLAYI:
Olay günü saat:18.00 sıralarında şirket yetkilisi A.K. isimli şahıs İlçe J.K.lığına müracaat ederek, şirkete ait pancar toplama merkezinde bulunan elektrik kablolarının çalındığını beyan etmiştir. Olay yerinde yapılan araştırmada pancar toplama merkezindeki trafo direği, aydınlatma direği ve paratonere ait toplam (41) m. kablonun kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kesilmek suretiyle çalındığı tespit edilmiştir.

ŞARKİKARAAĞAÇ İLÇESİNDE ÇEVRE KİRLİĞİNE DAİR KABAHATLER OLAYI:
Olay günü saat: 11.00 sıralarında Ö.Ö. isimli şahsın kendisine ait tarlada bulunan anızları temizlemek amacıyla yaktığı tespit edilmiştir. Çıkan yangın Çiçekpınar belediyesine ait itfaiye ekiplerince söndürülmüştür.

YALVAÇ İLÇESİNDE 5729 SAYILI KANUNDAKİ KABAHATLER OLAYLI:
Olay günü saat:20.00 sıralarında yapılan kontrolde A.l. ile B.Y. isimli şahısların açıkta kurusıkı tabanca taşıdıkları tespit edilmiştir. Söz konusu şahısların taşıdıkları (2) adet kurusıkı tabancanın faturasının olmadığı tespit edilmiştir.

YALVAÇ İLÇESİNDE YARALAMALI TRAFİK KAZASI OLAYI:
Olay günü saat:20 30 sıralarında B.S. isimli şahıs otomobil ile Akşehir istikametinden Yalvaç istikametine seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağ tarafında bulunan toprak tepeye çarpması neticesinde kaza meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü ile araçta yolcu olarak bulunan A.S. yaralanmıştır. Yaralılar Isparta Gülkent Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır.

YALVAÇ İLÇESİNDE KİŞİLERE AİT MALA ZARAR VERME OLAYI :
Olay günü saat:20.00 sıralarında H.Ö. isimli şahıs telefonla arayarak, evinin giriş kapısının A.K. tarafından kırılarak içeriye girildiğini, bilahare evdeki eşyaların karıştırıldığı ve boya ile evin duvarına yazı yazıldığını beyanla şikayette bulunmuştur.

YALVAÇ İLÇESİNDE KÖTÜ MUAMELE OLAYI :
Olay günü saat:22.00 sıralarında Y.Y. isimli bayan İlçe J.K.lığına müracaat ederek, aile içi geçimsizlik nedeniyle tartıştığı M.Y.'nin kendisini ve bebeğini eve almadığını beyanla şikayette bulunmuştur.

YALVAÇ İLÇESİNDE YARALAMALI TRAFİK KAZASI OLAYI :
Olay günü saat:14.00 sıralarında T.G. isimli şahıs patpat tabir edilen plakasız ve tescilsiz araç ile Yalvaç istikametinden Kumdanlı kasabası istikametine seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybetmesi ve sol şarampole düşerek devrilmesi neticesinde kaza meydana gelmiştir. Kazada yaralanan araç sürücüsü ile aynı araçta yolcu olarak bulunan İ.G., Yalvaç Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Hayati tehlikeleri bulunmamakta olup, tahkikata devam edilmektedir.

YALVAÇ İLÇESİNDE İNTİHARA TEŞEBBÜS OLAYI:
Olay günü saat 19.00 sıralarında Ç.U. isimli şahıs girmiş olduğu ruhi bunalım neticesinde evde bulunan ilaçtan içmesi neticesinde intihara teşebbüs etmiştir. Mağdur Yalvaç Devlet Hastanesinde tedavi edilerek taburcu edilmiştir.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR