24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
08 Haziran 2011 Çarşamba 06:01

Isparta ve İlçeleri Polis Asayiş Bülteni

Isparta ve İlçeleri Polis Asayiş Bülteni
Isparta ve İlçeleri Polis Asayiş Bülteni

                                ISPARTA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
                                     GÜNLÜK  OLAYLAR  BÜLTENİ                            

                                               İL MERKEZİ

HAKARET
Hızırbey Mah.
Müşteki 1980 doğumlu M.D.müracaatında; seyir halinde olduğu motosikleti ile giderken aniden yola çıkan kamyonet şoförü ile tartıştıklarını, kendisini müfettiş olarak tanıttığını beyanla davacı ve şikayetçi olmuş, şüpheli 1962 doğumlu A.R.A.nin olayla ilgili olarak ifadesi alınmış, soruşturma evrakı Adliye'ye gönderilmiştir.

TEHDİT VE HAKARET
Bağlar mah.
Müşteki 1987 doğumlu F.Ç.müracaatında; şüphelilerin olay günü cep telefonuyla mesaj atarak veyahut arayarak kendisini tehdit ve hakaret ettiklerini beyanla davacı olmuş, her iki şüpheli 1983 doğumlu D.G. ile 1987 doğumlu S.G. ifadesinde haklarındaki suçlamaları kabul etmemiş olup, soruşturma evrakı Adliye'ye gönderilecektir.

KAZAEN YARALANMA
Keçeci mah. 1992 doğumlu D.K. ifadesinde, olay günü yaya olarak yürüdüğü esnada ayağının kayıp düşmesi sonucu yaralandığım, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, hayati tehlikesi yok şeklinde dr. raporu alınmış, soruşturma evrakı Adliye'ye gönderilecektir.

KASTEN YARALAMA, HAKARET
Gülcü mah.
Müşteki 1957 doğumlu N.Ü. müracaatında; olay günü alkollü olduğunu eve geldiğinde şüphelilerin kendisini darp ettiğini beyanla davacı ve şikayetçi olmuş, hayati tehlikesi yok alkollüdür şeklinde dr. raporu alınmış, şüpheliler 1977 doğumlu Z.Ü. ile 1980 doğumlu S.Ü. ifadesinde eve alkollü olarak gelen müşteki ile tartıştıklarını, sinkaflı küfür ettiği için kavga ettiklerini beyan etmiş, darp cebir izi yoktur şeklinde Dr. raporları alınmış, soruşturma evrakı Adliye'ye gönderilecektir.

KAZAEN YARALANMA
Halife Sultan mah.
Müşteki 1990 doğumlu H.Ö. müracaatında; olay günü bodrum katında duvara dayalı olan suntaları yeğeni ile birlikte çektikleri esnada suntaların üzerine devrilmesi sonucunda yaralandığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, hayati tehlikesi yok şeklinde dr. raporu alınmış, şüpheli 1989 doğumlu M.Ç, müştekinin ifadesi doğrultusunda ifade vermiş olup, soruşturma evrakı Adliye'ye gönderilecektir.

İNTİHARA TEŞEBBÜS
Sidre mah.
1991 doğumlu S.S.'nin alınan ifadesinde, olay günü ailevi sebeplerden dolayı eşinin ve kendisinin kullanmış olduğu ilaçlardan içtiğini, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, hayati tehlikesi yok şeklinde dr. raporu alınmış, soruşturma evrakı Adliye'ye gönderilecektir.

YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Fatih Mah.
Olay günü şüpheli 1985 doğumlu Ş.P'nm idaresindeki 07 plaka sayılı araç ile seyir halinde iken, Şüpheli 1981 doğumlu H.B. nin idaresindeki 32 plaka sayılı araç ile çarpışması neticesinde yaralamalı trafik kazası meydana gelmiş, Olay esnasında her iki araçta bulunan sürücüler, mağdur 2007 doğumlu Z.B. ve müştekiler 1987 doğumlu G.B, 1989 doğumlu M.R. ve 1989 doğumlu S.Ö. yaralanmış, hayati tehlikeleri yok şeklinde dr. raporları alınmış, taraflar ifadesinde birbirlerinden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, soruşturma evrakı Adliye'ye gönderilmiştir.

KAZAEN ZEHİRLENME
Fatih Man.
1969 doğumlu H.A.G. ifadesinde, Manisa iline gitmek için otogardaki firmalardan yardım istediğini, kimsenin yardım etmemesi sebebiyle, almış olduğu 3 adet bira ve 4 şişe kolonyayı içtiğini, rahatsızlandığını, aramış olduğu 112 ambulansı ile hastaneye götürüldüğünü, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, hayati tehlikesi vardır şeklinde Dr. Raporu alınmış, soruşturma evrakı Adliye'ye gönderilmiştir.

TEHDİT
Modernevler Mah.
Müşteki 1990 doğumlu E.K. müracaatında; daha önceden arkadaşı olan ve bilahare ayrıldığı şüphelinin telefon mesajı ile kendisini tehdit ettiğini beyanla davacı ve şikayetçi olmuş, şüpheli 1989 doğumlu O.T. ifadesinde görüşmek için mesaj attığını beyan etmiş, soruşturma evrakı Adliye'ye gönderilmiştir.

                                         İLÇELER

GÖNEN İLÇESİ

İNTİHARA TEŞEBBÜS
Kasap Mah.
1989 doğumlu N.Y. ifadesinde, ailevi ve kişisel sorunlarından dolayı sürekli kullandığı Arderal isimli ilaçtan 20 adet içtiğini, yapmış olduğu hareketin yanlış olduğunu anlayarak 112 ambulansı ile hastaneye götürüldüğünü, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, hayati tehlikesi yok şeklinde dr. raporu alınmış olup, soruşturma evrakı Adliye'ye gönderilecektir.

KEÇİBORLU İLÇESİ

KAZAEN YARALANMA
Yukarı mah.
1991 doğumlu E.B. ifadesinde, olay günü bisikleti ile gezdiği esnada, biraz hızlı olduğu için mucurlu alanda firen yaptığını, bisikletin kaydığım, düşerek yaralandığını kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, hayati tehlikesi yok şeklinde dr. raporu alınmış, soruşturma evrakı Adliye'ye gönderilecektir.

TEHDİT
Hasanbey mah. Kanal Caddesi No:3
OLAYIN ÖZETİ: Müşteki 1980 doğumlu R.Ç. müracaatında; şüpheliye ait olan 3 dairenin alçıpen. kartonpiyer ve badana işini yaptığını, alacağını istemeye gittiğinde şüpheli tarafından tehdit edildiğini beyanla davacı ve şikayetçi olmuş, şüpheli 1960 doğumlu R.K.ifadesinde üzerine atılı olan suçlamaları kabul etmemiş olup. soruşturma evrakı Adliye'ye gönderilecektir.

KAZAEN YARALANMA
Cumhuriyet Mah
OLAYIN ÖZETİ: Olay günü sokakta oynayan 2005 doğumlu F.B.mağdur, komşularına ait bahçe kapısına çıkarak buradan düşmesi sonucunda yaralanmak suretiyle kaldırıldığı hastanede yapılan tedavisi sonucunda hayati tehlikesi mevcuttur şeklinde Dr. raporu verilmiş, mağdur İsparta iline sevk edildiği için müşteki 1975 doğumlu R.B. ve şüpheli 1975 doğumlu H.B.nin ifadesi alınamamış olup, tahkikatın devam ettiği bildirilmiştir.

ULUBORLU İLÇESİ

KAZAEN YARALANMA
Zincirli Mah.
OLAYIN ÖZETİ:1989 doğumlu İ.K. ifadesinde olay günü kantin kapısının kendisine doğru geldiğini fark ettiğini, yüzüne çarpmaması için tutmak istediğinde elinden yaralandığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, hayati tehlikesi yok, alkol yok, şeklinde dr. raporu alınmış olup, soruşturma evrakı Adliye'ye gönderilecektir.

ŞARKİKARAAĞAÇ İLÇESİ

MADDİ HASARLI TRAFİK KAZASI
Orta Mah.
Müşteki 1984 doğumlu Y.D.nin sevk ve idaresindeki 32 plakalı araç ile, olay yerinden kaçan ve bilahare yakalanan şüpheli 1983 doğumlu M.K. nin sevk ve idaresindeki 32 plakalı araçla çarpışması neticesinde maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmiş, müştekinin darp cebir ve alkol yok, şüphelinin darp cebir yok, 125 promül alkollü olduğu şeklinde Dr. raporu alınmış olup, soruşturma evrakı Adliye'ye gönderilecektir.

YALVAÇ İLÇESİ

YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Pazar Yukarı Mah.
Olay günü şüpheli 1991 doğumlu C.D nin sevk ve idaresindeki 42 plaka sayılı araç ile seyir halinde iken, yaya müşteki 1932 doğumlu D.A.S.ye çarpması neticesinde yaralamalı trafik kazası meydana gelmiş, hayati tehlikesi yok şeklinde dr. raporu alınmış, mağdur ifadesinde şüpheliden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup, soruşturma evrakı Adliye'ye gönderilecektir.

TOPLAM TRAFİK UYGULAMA SONUÇLARI

515 araç kontrol edilmiş, 104 araç sürücüsüne 104 adet ceza tutanağı karşılığı 20.490,00 TL para cezası yazılmış, kusurlu görülen 6 araç trafikten men edilmiştir.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR