24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
24 Aralık 2011 Cumartesi 11:00

Isparta ve İlçeleri Polis Asayiş Bülteni

Isparta ve İlçeleri Polis Asayiş Bülteni
Isparta ve İlçeleri Polis Asayiş Bülteni

                             ISPARTA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
                                   GÜNLÜK OLAYLAR BÜLTENİ

                                                    İL MERKEZİ

MADDİ HASARLI TRAFİK KAZASİ
Yayla Malı.
Olay günü müşteki 1989 doğumlu E.Y.D.'nin sevk ve idaresindeki 32 plakalı araç, müşteki 1970 doğumlu İ.Ç.nin sevk ve idaresindeki 32 plakalı araç, trafik yoğunluğundan dolayı bekledikleri esnada Şüpheli 1977 doğumlu A.P.nİn sevk ve idaresindeki 06 plakalı aracın her iki araca çarpması sonucunda maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmiş, müştekilerin alınan ifadesinde şikayetçi olduklarını beyan ettikleri anlaşılmış, şüpheli A.P.nİn ifadesi alınmış olup, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilecektir.

TAKSİRLE YARALAMA
Fatih Mah.
Müşteki 1984 doğumlu A.Ö.müracaatında; olay günü 32 plakalı aracın içerisinde bulundukları sırada, şüphelinin bir anda sinirlenerek aracın camına eli ile vurması sonucunda yaralandığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, şüpheli 1986 doğumlu M.Ç. ifadesinde müştekiyi doğrulamış, hayati tehlikesi yok şeklinde dr. raporu alınarak soruşturma evrakı Adliyeye gönderilmiştir.

MADDİ HASARLI TRAFİK KAZASI
Bahçelievier Mah.
Olay günü sürücü 1954 doğumlu U.İ.nin sevk ve idaresindeki 32 plakalı araç ile sürücü 1977 doğumlu B.Ç.'nin sevk ve idaresindeki 32 plakalı aracın çarpışması sonucunda maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmiş, U-İ- ifadesinde şikayetçi olduğunu, B.Ç. ise şikayetçi olmadığım beyan etmiş olup soruşturma evrakı Adliyeye gönderilmiştir.

İNTİHARA TEŞEBBÜS
İstiklal Mah.
OLAYİN ÖZETİ: 1991 doğumlu N.K. ifadesinde, olay günü erkek arkadaşı ile aralarında meydana gelen sözlü tartışmadan sonra canının çok sıkıldığını, bunalıma girerek ikametinde bulunan haptan 5 adet içtiğini sonra pişman olduğunu hastaneye gittiğini kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, hayati tehlikesi yok şeklinde dr. raporu alınmış olup, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilmiştir.

AİLE İÇİ ŞİDDET
Fatih mah.
Müşteki 1986 doğumlu M.D. müracaatında; Olay günü eşinin kendisini sebepsiz yere darp ve hakaret ettiğini, 20-12.2011 günü ikametine gittiğinde eşinin kendisini içeriye katmadığını, beyanla şikayetçi olmuş, bilahare ek ifadesinde şikayetinden vazgeçmiş, şüpheli 1986 doğumlu G.D. ifadesinde suçunu samimi olarak itiraf etmiş, müştekinin hayati tehlikesi yok, şüphelinin darp cebir ve alkol yok şeklînde dr. raporları alınarak soruşturma evrakı Adliyeye gönderilmiştir.

YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Fatih mah.
Olay günü sürücü 1980 doğumlu A.O.K.nin sevk ve idaresindeki 03 plakalı araçla, sürücü 1962 doğumlu H.A.'nın sevk ve İdaresindeki 32 plakalı aracın çarpışması sonucunda, 32 plaka sayılı araçta yolcu olarak bulunan müşteki 1966 doğumlu H.A.nın yaralanması ile sonuçlanan trafik kazasında. taraflar birbirlerinden şikayetçi oldukları anlaşılmış, sürücülerin darp cebir ve alkol yok, müştekinin hayati tehlikesi yok şeklinde dr. raporları alınarak soruşturma evrakı Adliyeye gönderilmiştir.

KAZAEN YARALANMA
Sanayi mah.
Mağdur 2002 doğumlu M.E.E. olay günü ikametinde iken üzerine televizyon düşmesi sonucunda yaralanarak götürüldüğü hastanede yapılan tedavisi sonucunda hayati tehlikesi mevcuttur şeklinde dr. raporu alınmış, müşteki 1975 doğumlu S.E. ve şüpheli 1978 doğumlu F.E.nin alınan ifadelerinde kimseden davacı ve şikayetçi olmadıkları anlaşılmış olup, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilmiştir.

                                              İLÇELER

GÖNEN İLÇESİ 

TEHDİT
Alacamescit mah.
Olay günü yeğenlerini görmek isteyen 1988 doğumlu O.S. ve 1976 doğumlu T.B.nin, 1950 doğumlu M.A. yi telefonla arayarak ve daha sonra iş yerine giderek tehdit ve hakaret ettiklerinden bahisle alınan ifadelerinde birbirlerinden şikayetçi oldukları anlaşılmış olup, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilecektir.

SENİRKENT İLÇESİ

ÇALINTI SUÇ EŞYASININ SATIN ALINMASI VE KABUL EDİLMESİ
Kıbrıs Mah.
Olay günü 1989 doğumlu Y.G.nin kullanmakta olduğu BLACKBERRY marka telefonun İMEİ numarasının çalıntı olması nedeniyle yasal uyarı geldiğinden telefonu en yakın güvenlik güçlerine teslim etmiş, alman ifadesinde kendisine telefonu satan şahıstan şikayetçi olduğunu belirtmiş olup, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilecektir.

TOPLAM TRAFİK UYGULAMA SONUÇLARI

305 araç kontrol edilmiş, 64 araç sürücüsüne 64 adet ceza tutanağı karşılığı, 7.328.00 TL para cezası yazılmış olup, 2 araç trafikten men edilmiştir.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR