22 Eylül 2017 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
26 Mart 2012 Pazartesi 10:51

Isparta ve İlçeleri Polis Asayiş Bülteni

Isparta ve İlçeleri Polis Asayiş Bülteni
Isparta ve İlçeleri Polis Asayiş Bülteni

                             ISPARTA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
                                   GÜNLÜK OLAYLAR BÜLTENİ

                                                    İL MERKEZİ

AİLE İÇİ ŞİDDET
Hızırbey Mah.
Müşteki 1969 doğumlu P.A. müracaatında; boşanma aşamasında olduğu eşi 1962 doğumlu N.A. nm olay günü evine gelerek kendisini darp ettiğini beyanla davacı ve şikayetçi olmuş, alman Dr. Raporunda darp cebir izinin bulunmadığı, şüpheli ise 7 yıldır eşinden ayrı yaşadığını, olay günü duruşma çıkışı konuşmak için kendisine ait olan ve eşinin kaldığı eve gittiğini ancak eşinin hem eve almadığını hem de hakaretlerde bulunduğu için kendisinin de şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilecektir. Ajans32.com

YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Davraz Mah.
Sürücü 1958 doğumlu A.A. sevk ve idaresindeki 32 plakalı araç ile sürücü 1962 doğumlu O.İ. sevk ve idaresindeki motosikletin çarpışması neticesi motosiklet sürücüsünün yaralandığı ve halen hayati tehlike mevcudiyeti ile tedavisinin devam ettiği bildirilmiş olup, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilecektir.

GIDA ZEHİRLENMESİ
Dere Mah.
Olay günü yemiş olduğu yemekten zehirlendiğinden şüphelenilerek hastaneye kaldırılan mağdur 1996 doğumlu V.B.K.'nin yapılan tedavisi sonucunda hayati tehlikesi yok şeklinde dr. raporu düzenlenmiş, Annesi 1969 doğumlu B.K. ve Babası 1966 doğumlu Ş.K.nin alman ifadesinde kimseden davacı ve şikayetçi olmadıkları anlaşılarak soruşturma evrakı Adliyeye gönderilecektir.

KAZAEN ZEHİRLENME
Zafer Mah.
1986 doğumlu A.A.'nm alman ifadesinde, olay günü kızı 2006 doğumlu S.A.nın vitrinde bulunan ağrı kesici haptan içtiğini söylemesi üzerine hastaneye götürdüğünü, kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, mağdurun hayati tehlikesi yok şeklinde dr. raporu alınmış, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilmiştir.

İNTİHARA TEŞEBBÜS
Batıkent mah.
1980 doğumlu S.A. ifadesinde, olay günü eve gelen eşi ile ekonomik ve ailevi sorunlardan dolayı tartıştığım, eşinin evden ayrılarak gittiğini, daha sonra buzdolabındaki ağrı kesici ilaçlardan içtiğini, pişman olarak aramış olduğu eşi tarafından hastaneye götürüldüğünü kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, mide lavajı yapıldı, kendi isteği ile hastaneden ayrıldı şeklinde Dr. raporu alınmış olup, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilmiştir.

YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Halife Sultan Mah.
Olay günü sürücü 1955 doğumlu M.B.'nin sevk ve idaresindeki 32 plakalı araçla, sürücü 1977 doğumlu İ.G.'nin sevk ve idaresindeki 32 plakalı aracın çarpışması sonucunda 32 plakalı araçta yolcu olarak bulunan 1961 doğumlu S.B.'nin yaralandığı, kazadan dolayı şikayetçinin bulunmadığı, sürücülerin darp cebir ve alkol yok, yaralının ise hayati tehlikesi yok, şeklinde dr. raporlarının alındığı anlaşılmış olup, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilecektir.

KASTEN YARALAMA, TEHDİT VE HAKARET
Bahçelievler Mah.
Olay günü şüpheli 1991 doğumlu Ö.A.nın, aralan bozuk olan 1992 doğumlu G.G. ile konuşmak istediği sırada diğer müştekiler 1993 doğumlu E.K. ve 1993 doğumlu K.B. ninde iştirak etmesi üzerine kavganın çıktığı ve birbirlerini darp ettikleri, alman Dr. Raporlarında hayati tehlikelerinin bulunmadığı, olaydan dolayı sadece müştekilerin davacı ve şikayetçi olduğu anlaşılmış, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilmiştir.

AÇIKTAN HIRSIZLIK
Davraz Mah.
Olay günü şüpheli 1993 doğumlu F.A. nm, yeraltına elektrik döşeme çalışması yapan şirkete ait kabloları çalarak 07 plakalı araca yüklediği sırada ekiplerimizce yakalanarak gözaltına alınmış olup, 23.03.2012 günü mevcutlu olarak adli makamlara sevk edilecektir. Ajans32.com


                                      İLÇELER

EĞİRDİR İLÇESİ

SOBADAN ZEHİRLENME
22.03.2012
İstasyon Mah.
1988 doğumlu İ.A. ifadesinde; olay günü sobayı yaktığı sırada tütmeye başladığını, dumanın dışarı çıkması için kapıyı ve pencereyi açtığım ancak bu süre zarfında zehirlenmiş olabileceğini düşünerek tedavisini yaptırmak için hastaneye geldiğini beyan etmiş, alman Dr. Raporunda hayati tehlikesinin bulunmadığı anlaşılmış olup, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilecektir.

GELENDOST İLÇESİ

YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Isparta-Konya Karayolu,
Sürücü 1955 doğumlu H.K. sevk ve idaresindeki 32 plakalı araç ile sürücü 1966 doğumlu H.A.G. sevk ve idaresindeki 32 plakalı Gelendost minibüsünün çarpışması neticesi minibüste yolcu olarak bulunan 1988 doğumlu M.U. ile araçta yolcu olarak bulunan 1962 doğumlu M.K.'nin yaralandığı, alman Dr. Raporlarında hayati tehlikelerinin bulunmadığı anlaşılmış, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilecektir.

SENIRKENT İLÇESİ

KAZAEN YARALANMA
İstiklal Mah.
Olay günü 1999 doğumlu M.K.'nin okul bahçesinde top oynadığı sırada düşmesi neticesi yaralandığı, alman Dr. Raporunda hayati tehlikesinin bulunmadığı ancak ileri tetkik ve tedavisi için SDÜ Tıp Fakültesine sevk edildiği, olaydan dolayı şikayetçinin olmadığı anlaşılmış, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilecektir.

HAKARET
16 Haziran mah.
Olay günü müşteki 1992 doğumlu M.K. ile 1991 doğumlu N.K. arasında eski bir meseleden dolayı yaptıkları tartışma sonucunda hakaret olayının meydana geldiği, yurdun önüne geldiklerinde orada aracı ile bekleyen N.K.'nin erkek arkadaşı olan Şüpheli 1989 doğumlu F.S.'nin ise araya girerek N.K. ile birlikte 32 plakalı araç ile olay yerinden ayrıldığından bahisle alınan ifadelerinde birbirlerinden şikayetçi olmadıkları anlaşılmış olup, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilecektir.

ŞARKİKARAAĞAÇ İLÇESİ

KAZAEN YARALANMA
Fatih mah.
Olay günü 1950 doğumlu M.G., ikametinin bahçesinde bulunan ayva ağacındaki ipi çözmek için ipe asıldığı esnada, ipin kopması sonucunda beton zemine düşerek yaralandığından hastaneye kaldırılmış, hayati tehlikesi mevcuttur şeklinde Dr. raporu alınarak Isparta iline sevk edildiğinden konuyla ilgili ifadesi alınamamış olup, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilecektir.

ULUBORLU İLÇESİ

KASTEN YARALAMA VE HAKARET
Pazar Mah.
Olay günü şüpheli 1964 doğumlu M.Ç. nin, kızım telefonla arayarak rahatsız eden müşteki 1990 doğumlu S.Ç. yi darp ettiği, alman Dr. Raporunda hayati tehlikesinin bulunmadığı, müştekinin davacı ve şikayetçi olduğu anlaşılmış, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilmiştir.

KAZAEN YARALANMA
Kösehasan Mah.
1979 doğumlu A.E. ifadesinde; gübre çuvalını bıçakla açmak isterken sol bacağına saplanması neticesi yaralandığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, alman Dr. Raporunda hayati tehlikesinin bulunmadığı anlaşılmış, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilmiştir.

YENİŞARBADEMLİ İLÇESİ

KAZAEN YARALANMA
Yenicami Mah.
Olay günü mağdur 2010 doğumlu K.S.A. ikametinde sandalyeden düşmesi sonucunda yaralanarak SDÜ Tıp Fakültesi hastanesine kaldırılmış, yapılan tedavisi sonucunda hayati tehlikesi yok şeklinde dr. raporu alınmış, 1985 doğumlu G.A. ve 1989 doğumlu M.A.'nın alınan ifadesinde kimseden şikayetçi olmadıkları anlaşılmış olup, soruşturma evrakı Adliyeye gönderilecektir.

TOPLAM TRAFİK UYGULAMA SONUÇLARI

406 araç kontrol edilmiş, 123 araç sürücüsüne 123 adet ceza tutanağı karşılığı 18.093.00 TL para cezası yazılmış, kusurlu görülen 2 araç trafikten men edilmiştir.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR