26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
12 Ekim 2010 Salı 16:17

Isparta'da bir ilk gerçekleştirildi

KARDEŞ OKUL Projesinin yürütülmesi ve geliştirilmesine ilişkin iş birliği protokolü bugün vilayet toplantı salonunda Vali Ali Haydar Ööner başkanlığında imzalandı.
Ispartada bir ilk gerçekleştirildi

Isparta Valiliği, Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü, Isparta Milli Eğitim Müdürlüğü, Isparta İl Emniyet Müdürlüğü, Isparta İl Sağlık Müdürlüğü Okulcanlar Projesi kapsamında alt proje olarak hazırlanan KARDEŞ OKUL Projesinin yürütülmesi ve geliştirilmesine ilişkin iş birliği protokolü bugün vilayet toplantı salonunda Vali Ali Haydar Öner başkanlığında imzalandı.

Isparta Valisi Öner yaptığı açıklamada protokolün amacının “Bu proje Çocuklarımızın gelişimlerini sağlıklı yaşam şartları içinde tamamlamasını ve ülkemize yararlı birey olarak yetişmelerini sağlamak adına gerçekleştirilmiştir. Güvenli ve kaliteli ve çağdaş eğitim ortamının oluşturulması bakımından kamu kurum ve kuruluşları arasında işbirliği ve koordinasyonun üst seviyelere çıkartılması amaçlanmaktadır” dedi.

Isparta da ilk defa uygulanan ve Emniyet Müdürlüğü tarafından önerilen Okulcanlar projesi kapsamında çocuklarımızın çağın gereklerine uygun, güvenli, kaliteli ve sürekli geliştirilen eğitim ortamlarının sağlanması hedefleniyor.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR