25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
27 Nisan 2017 Perşembe 17:25

Isparta'da SANTEK 2017 Açılıyor

Isparta'da SANTEK 2017 Açılıyor
Ispartada SANTEK 2017 Açılıyor

19 Yıldır Isparta'da Düzenlenen Santek Fuarı 2017 yılında bir kez daha kapılarını Açıyor..

 

SANTEK Yapı Dekorasyon ve Doğalgaz Fuarı (05-08 Mayıs 2016)DETAY Fuarcılık olarak 19 yıldır San-Tek adı altında gerçekleştirdiğimiz bu organizasyon, mevcut gelişmeler ve sektördeki değişen talepler doğrultusunda her geçen yıl daha da büyüyerek ve gelişerek yoluna devam etmektedir. 19 yıldır düzenlenen fuarımızda yapı ve dekorasyon ürünleri, kapı pencere sistemleri,mutfak dolapları ve ekipmanları, banyo dolapları, duşa kabin,. cam balkon ve panjur sistemleri, zemin kaplamaları, ısı, su, ses izolasyon ürün ve hizmetleri, asansör, otomatik kapı ve güvenlik sitemleri, doğalgaz ürünleri,ısıtma soğutma ve havalandırma sistemleri, kombi panel ve radyatörler, güneş enerji sitemleri, klima sistemleri, market ve pasta dolapları raf sistemleri konusunda faaliyette bulunan firmalar ziyaretçilerle buluşacaktır…

Gelişmekte olan ülke ekonomisi içinde Isparta ve Göller Bölgesi’nin sınırlarının dışına açılması ve bölge dışındaki firmalara da bu bölgenin kapılarını açacak fırsatların yaratılması ve bu amaçla alıcılar ile satıcıların her yıl buluştukları ortak bir adres olmak hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda fuarımıza Burdur, Afyon, Denizli, Kütahya, Uşak ve ilçelerinden de ilgili kişilerin ziyaretini sağlamak için gerekli yerlerle görüşmeler sağlanmıştır. 19 senedir Isparta’nın tek ihtisas fuarı olma özelliğini başarıyla sürdüren organizasyonumuz bu misyonunu kararlılıkla sürdürme yolundadır. Fuarımızın özelliği ihtisas fuarı olması yanı sıra, Isparta halkının  ihtiyaçlarına cevap verebileceği bir platform olmasıdır. 2016 senesinde 5-8 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan fuarımız için planlanan ziyaretçilerin yaşam alanları için(ev. bina. bahçe) aradıkları her şeyi bulabilecekleri bir platform oluşturmak ve ihtiyaçlarını çeşitli alternatifler arasında  en uygununu seçerek karşılamaları dolayısıyla fuarı daha verimli hale getirmektir.

Bu nedenle bu sene için planlanan mümkün olduğunca her sektörden firmaların bir araya getirilmesidir. Genel tanıtım çalışmalarının yanı sıra; fuara gelen ziyaretçi kitlesinin daha profesyonel ziyaretçiler olması için; ticaret odaları, meslek odaları, iş adamı dernekleri, resmi kurumlar, il protokolü vb. gibi kanallardan ulaşarak fuarı ziyaret etmeleri sağlanacaktır. Bölge halkının bize duymuş olduğu güvenin ve 19 senedir bizimle olmasının vermiş olduğu sorumluluğun bilincinde olan şirketimiz bu nedenle kalitesinden ödün vermemeyi ilke edinmiştir.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR