20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
11 Ocak 2011 Salı 12:15

Isparta'da Uyuşturucu Operasyonu (Video)

Isparta'da Uyuşturucu Operasyonu..
Ispartada Uyuşturucu Operasyonu (Video)

Isparta Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan bugün yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi:

Isparta Emniyet Müdürülüğünce yürüttüğümüz Toplum Destekli Polislik Projesi çerçevesinde halkımızın ve tüm kurumlarımızın desteğini alarak Kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele şubemizce yapılan çalışma sonucu İstanbul’dan yola çıkan ve sahil kentlerimize ulaştırılmaya çalışılan uyuşturucu madde ele geçirilmiştir. Bu bağlamada emniyet müdürlüğümüzce ilk defa kullanılmaya başlanan ZEUS isimli köpek büyük bir performans göstermiş, aracın içinde maddenin yerini tesbit etmiştir.

10 Ocak 2011 pazartesi günü T.Ç, E.K, A.Ü. VE E.Ü isimli şahısların uyuşturucu madde taşıdıkları tesbit edilerek, Keçiborlu Cumhuriyet Savcılığından alınana arama kararı ile yapılan operasyonda 2,5 kilo eroin, 1 gr sigara jelatinine sarılı eroin maddesi nakilde kullanılmış olan araç ile birlikte yakalanmıştır.

Yine aynı gün yapılan operasyonda, İ.Ü, A.K, R.K, A ve G.R isimli şüphekiler 3,5 kilo eroin maddesi ve yaklaşık 3 gram civarında esar maddesi ile nakilde kullandıkları araç ile birlikte yakalanmıştır.

Yakalanan 9 şüpheli, Keçiborlu İlçesi Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilerek, TUTUKLANMIŞTIR.

 Isparta ilinde yürüttüğümüz bütün çalışmalarda öncelikle halkımızın da desteğini aldığımızı görmek, Cumhuriyet Başsavcılığımız ve bütün adli teşkilatımız başta olmak üzere diğer tüm kurumlar ile uluşturduğumuz diyalog ve aldığımız destek, sivil toplum kuruluşlarımızın sürekli destek veren çalışmaları medyamızın kamuoyu ile bizleri buluşturması, bu başarılı çalışmaların en büyük kaynağı ve gücüdür.

Isparta Emniyet Müdürülüğü olarak vizyon ve misyon anlamında hedefimizin en güvenli şehir ve en güvenli eğitim şehri olması temel çıkış noktamızdır. Bütün vatandaşlarımızın hiçbir tereddüt yaşamadan yine her zaman olduğu gibi desteklerini bekleyip emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR