22 Eylül 2017 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
09 Mayıs 2012 Çarşamba 13:18

Isparta'nın 7 İlçesine Milli Eğitim Müdürü Atandı

Isparta'da 7 ilçe milli eğitim müdürünün yeri değişti.4+4+4 eğitim sisteminin değişmesinin ardından Bakanlığın bugün açıkladığı kararnameye göre, Isparta'ya bağlı 12 ilçeden 7'sine yeni milli eğitim müdürü atandı.
Ispartanın 7 İlçesine Milli Eğitim Müdürü Atandı

Isparta'ya bağlı 12 ilçeden 7'sine yeni milli eğitim müdürü atandı.

Keçiborlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Karaosman Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesine, Sütçüler İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Öz Atabey ilçesine, Gelendost İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Ergül Yalvaç ilçesine, Muğla'dan Özkan Aktuğ Keçiborlu ilçesine, Isparta Sav İlköğretim Okulu'ndan Şaban Altındağ Gönen ilçesine, Adana'nın Yüreğir ilçesinden Yılmaz Boztoprak Eğirdir ilçesine, Adıyaman'dan Zeynel Özçakmak Sütçüler ilçesine, Zonguldak'tan Murat Uyar Gelendost ilçesine atandı.

Yeni müdürlerin eğitime yeni bir ivme kazanacağını belirten Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner, "Bu arkadaşlar ile en kısa sürede bir araya gelerek hedefler belirleyeceğiz. Bu hedefleri gerçekleştirme adına birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız." dedi.

4+4+4 eğitim sistemi ile ilgili Isparta'da yeni bir komisyon oluşturduklarını söyleyen Caner, "Oluşturduğumuz komisyonla yeni eğitim sistemini hakkında tüm okullarımızı bilgilendirme çalışmalarına başladık. 4+4+4 eğitim sistemini ilimizde başarıyla uygulayacağız." şeklinde konuştu.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR