22 Eylül 2017 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
24 Nisan 2013 Çarşamba 10:00

ITSO Başkanı Kaçıkoç, Teşekkür Etti?

ITSO Başkanı Hasan Hüseyin Kaçıkoç, Şükrü Başdeğirmen ve Bedri Ayhan a katkılarından dolayı teşekkür etti.
ITSO Başkanı Kaçıkoç, Teşekkür Etti?

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Başkanı Hasan Hüseyin Kaçıkoç, bu göreve talip olan arkadaşlara söyleyeceği tek şey olduğunu belirterek, bunun hoş görülü olmaları, birbirlerini sevmeleri ve birlikte hareket etmeleri olduğunu söyledi.

Kaçıkoç kendisi ile birlikte bu yolda yürüyen herkese teşekkür ettiğini belirterek, ‘çalışma arkadaşlarımın kalbini kırmamaya özen gösterdim. Ancak bilmeyerek de olsa kalbini kırdığım kişiler varsa hepsinden haklarını helal etmelerini isterim’ dedi.

ITSO Başkanı Hasan Hüseyin Kaçıkoç, yol arkadaşı Şükrü Başdeğirmen için kendisi çok değerli bir arkadaşımız. Başarılı çalışmalarımızda onun emeği çok büyük. Ben sanayici kökenli bir aileden geldiğim için her şeyi ayrıntısı ile düşünürüm ve sonuca ulaşmak için elimden geleni yaparım.
Yol arkadaşlarımı da yanıma alırken en ince ayrıntısına kadar düşündüm ve hep doğru kararlar aldım.

Bu yüzden Başkan Yardımcımız Şükrü Başdeğirmen’e ve ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum dedi ITSO Meclis Başkanı Bedri Ayhan ise şu açıkalamarı yaptı : 'Veda ederken birlik beraberlik içinde 8 yıl hizmetlerimizi devam ettirdiğimiz başta Hasan Hüseyin Kaçıkoç ve Şükrü Başdeğirmen olmak üzere dönemimizde ITSO’da yöneticilik ve meclis üyeliği yapmış tüm işadamlarına teşekkürü bir borç biliyorum. Onların hepsi benim dostum ve iş arkadaşım.

Isparta’ya hizmette hep aynı yolda yürüdük ve görevden ayrılsak da topluma hizmet devam edeceğiz.'

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR