25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
26 Aralık 2015 Cumartesi 12:29

ITSO’dan Davraz Tanıtımına Önemli Katkı

ITSO’dan Davraz Tanıtımına Önemli Katkı
ITSO’dan Davraz Tanıtımına Önemli Katkı

ITSO Genel Sekreteri Nihal İspir Demirgil, Davraz Kayak Merkezi’nin tanıtımıyla ilgili yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Genel Sekreter Demirgil, tanıtım faaliyetleri çerçevesinde 4 bin kartpostalı, Cumhurbaşkanı, Başbakan, Bakanlar Kurulu, Milletvekilleri, TOBB Başkanı ile oda ve borsaların yönetim kurullarına gönderdiklerini söyledi. Genel Sekreter Demirgil’in açıklaması şöyle:

“Isparta Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilin ekonomisinin gelişmesi ve sosyal projelerimiz dışında ilimizin tanıtımı ve markalaşması konusunda da çalışmalarımıza devam ediyoruz.Isparta tarihi, turist ve doğal güzellikleri ile eşsiz bir il. Bu eşsiz güzellerin Türkiye başta olmak üzere yurtdışında da tanıtılması ve bilinirliğinin artırılmasına adına projelerimizi sürdürüyoruz. Gittiğimiz her yere mevsimine göre meyve ve tanıtım yayınları götürerek birebir anlatıp davetlerde bulunuyoruz.
Bu çalışmalarımız kapsamında, 4 mevsim boyunca bütün güzelleri içinde barındıran Ispartamızın en önemli değeri olan ve pistleri, mekanik tesisleri, konaklama tesisleri ve kar kalitesi ile Türkiye’nin en önemli kayak merkezleri arasında yer alan Davraz Kayak Merkezimizle ilgili 4 bin adet kartpostal bastırarak Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, Bakanlar Kurulu, Milletvekillerimiz ile tüm oda ve borsalara gönderdik. Kartpostallarımızın arkasına da Davraz Kayak Merkezi ile ilgili bilgiler ekledik.

Birçok yerden geri dönüşler aldık, bunlar bizi mutlu etti, Ticaret ve Sanayi Odası olarak, herkesin Batı Akdeniz’in incisi Davraz için bir şeyler yapabileceğini düşünüyoruz. Sizler aracılığıyla da Davraz Kayak Merkezi’nin gelişimine ve tanıtım faaliyetlerine, katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz. “

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR