20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
26 Temmuz 2011 Salı 10:02

ITSO'dan Tarımsal Destekleme Toplantısı

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Kaçıkoç; Tarımsal desteklerle ilgili bilgilendirme toplantısının bugün yapılacağını söyledi.
ITSOdan Tarımsal Destekleme Toplantısı

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Kaçıkoç; Tarımsal desteklerle ilgili bilgilendirme toplantısının bugün yapılacağını söyledi.
 
ITSO, Tarım İl Müdürlüğü ve TKDK işbirliğinde tarımsal desteklerle ilgili birinci ve ikinci başvuru çağrı ilanlarına ilişkin yarın saat 14.00 de Öğretmenevi toplantı salonunda bilgilendirme toplantısı yapılacak.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Isparta İl Koordinatörlüğü, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO), ve Isparta İl Tarım Müdürlüğü işbirliği ile, Avrupa Birliği Kırsal Kalkınma Programı çerçevesinde TKDK tarafından 1. ve 2. Başvuru Çağrı İlanlarına ilişkin bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Toplantı yarın (27 Temmuz Çarşamba)  saat 14.00’de Öğretmenevi Toplantı Salonunda yapılacak.

Toplantı kapsamında, Süt Üreten Tarımsal İşletmeler Yatırım, Süt ve Süt Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması, Meyve ve Sebze Ürünlerinin işlenmesi ve Pazarlanması, Su Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile Kültür Balıkçılığının Geliştirilmesi Alanlarında detaylı bilgi verilecektir. İlgili alanlarda Isparta’da yatırım yapmak isteyen tüm yatırımcılar ve bilgi edinmek isteyenler toplantıya davetli.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR