19 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
15 Ocak 2014 Çarşamba 14:06

ITSO’ya 5 Yıldızlı Oda Belgesi

TOBB’un odalar ve borsaların hizmet kalitesini artırmak için başlattığı akreditasyon sisteminde ITSO 5 yıldızlı hizmet kalitesini tescilleyerek belgesini aldı.
ITSO’ya 5 Yıldızlı Oda Belgesi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB), odalar ve borsaların hizmet kalitesini arttırmak için başlattığı akreditasyon sisteminde, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası, belgesi yenilenen 15 oda içerisinde en yüksek puan alan Ticaret ve Sanayi Odaları arasında yer aldı.

Yapılan denetimler sonunda Kalite Belgesi yenilenen odalar ve borsalar için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde belge töreni düzenlendi. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun hazır bulunduğu törene ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Meclis Başkanı Osman Şahlan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Metin Çelik ile Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Nihal Demirgil ile birlikte katıldı.

Törende konuşan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, kısaca Akreditasyon sistemine geçiş hikayesinden söz ederek, 2002 yılında göreve geldiklerinde TOBB'a bağlı odaların fiziki şartlarının ve hizmet kalitelerinin oldukça yetersiz olduğunu hatırlattı. Hisarcıklıoğlu bunun üzerine dünyadaki oda ve borsaların sistemlerini incelediklerini ve kendilerine bir yol haritası hazırladıklarını vurgulayıp, "Bugün odalarımızın hizmet kalitelerini dünya ölçeğinde en yüksek sevilere çıkardık. Dün sistem satın alırken bugün dünyaya sistem satan konuma geldik. Almanya bile bizden bilgi transfer etmeye başladı. Bunları sizlerin sayesinde başardık. Üyelerine önem veren, hizmet kalitesini üst seviyelerde tutan odaları ve borsaları çalışanları ve başkanları ile birlikte kutluyorum. Bize bu gururu yaşattıkları için de ayrıca teşekkür ediyorum.”dedi.

Ardından belge törenine geçildi. Başdeğirmen Başkanlığındaki ITSO heyeti akreditasyon belgesini TOBB Başkanı Hİsarcıklıoğlu’nun elinden aldı.

ITSO Başkanı Başdeğirmen, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyelerine verdiği önemi yineleyerek, “Bizim için öncelikle üyelerimize verdiğimiz hizmet kalitesi önemli. Üyelerimizin memnuniyetini sağlayamıyorsak başarılı olduğumuzu asla düşünemeyiz. Çünkü odamız üyelerimiz varsa var. “dedi.

ITSO’nun Ekonomi Kampusu binası tamamlandığında hizmet kalitesinin artarak devam edeceğini belirten Başdeğirmen, “Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, Ticaret Borsası gibi üyelerimizi önemli ölçüde ilgilendiren kurumlarla birlikte kendi arsamız üzerine Isparta’ya yakışır bir şekilde güzel bir bina yapacağız. Onu yaptıktan sonra üyelerimize daha da iyi hizmet vereceğiz. “diye konuştu.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 3 yorum yapıldı.
    YAZARLAR