20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
22 Haziran 2015 Pazartesi 10:40

Iyaşpark’ta 30 Gün 30 Gece Dolu Dolu Eğlence

Iyaşpark’ta 30 Gün 30 Gece Dolu Dolu Eğlence
Iyaşpark’ta 30 Gün 30 Gece Dolu Dolu Eğlence

11 Ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’in gelmesiyle birlikte Isparta ve bölgenin nezih yaşam alanı Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde birbirinden renkli ve nostaljik etkinlikler hazırlandı.

Ramazan etkinliklerinin ilki olan Abdullah Beyhan’ın ilahileri eşliğinde semazen gösterileri geçtiğimiz hafta sonu ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

Bu özel ayın manevi atmosferini ziyaretçilerine yaşatabilmek amacıyla 20 Haziran Cumartesi günü başlayıp, 05 Temmuz Pazar gününe kadar devam edecek olan etkinlikler planlayan Iyaşpark AVM her yıl olduğu gibi bu yılda Isparta ve bölge halkı için çekim merkezi haline geliyor. Her yıl Ramazan ayında Isparta Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde düzenlenen iftar programları ile eski ramazanlar yeniden yaşanıyor. Bu yıl da Ramazan ayı boyunca her akşam iftar saatinde fasıl dinletisi eşliğinde iftarlar yapılacak.

Hafta sonlarında ise birbirinden eğlenceli özlenen Ramazan eğlenceleri Iyaşpark AVM’de sizlerle buluşuyor. Kafkas ekibi gösterileri, semazen ekibi gösterileri, Hacivat&Karagöz gösterileri, Kılıç-Kalkan ekibi gösterileri, ayrıca bu yıl ilk kez Iyaşpark AVM’ye misafir olacak Yetenek Sizsiniz Yarışması ile ün kazanan Konya Kaşıks ekibinin eşsiz gösterileri ve M.Özcan Güneşdoğdu tarafından sergilenecek olan Kum Sanatı gösterisi ile özlediğiniz Ramazan eğlencelerini Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde yaşayacaksınız. Ayrıca fast food firmaları tarafından da Ramazan ayına özel eşsiz iftar menüleri hazırlandı.

Ramazan ayı boyunca Iyaşpark AVM’de yapılacak olan gösteri programı aşağıdaki şekilde olacak:

26 HAZİRAN CUMA SAAT: 15.30’da M.Özcan Güneşdoğdu ve KUM SANATI
27 HAZİRAN CUMARTESİ SAAT: 15.30’da KILIÇ-KALKAN EKİBİ GÖSTERİSİ
28 HAZİRAN PAZAR SAAT: 15.30’da KONYA KAŞIKS EKİBİ GÖSTERİSİ
03 TEMMUZ CUMA SAAT: 15.30’da HACİVAT&KARAGÖZ GÖSTERİSİ
04 TEMMUZ CUMARTESİ SAAT: 15.30’da KAFKAS HALK DANSLARI
05 TEMMUZ PAZAR SAAT: 15.30’da SEMAZEN GÖSTERİSİ

Isparta Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, her zaman olduğu gibi Ramazan ayında da tüm bölge halkını kaliteye ve eğlenceye davet ediyor.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 2 yorum yapıldı.
    YAZARLAR