22 Temmuz 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
02 Şubat 2018 Cuma 12:19

Kaçırılmak İstenen Bebek Aileye Teslim Edildi

Kaçırılmak İstenen Bebek Aileye Teslim Edildi
Kaçırılmak İstenen Bebek Aileye Teslim Edildi

Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi idaresince gerçekleştirilen programla özel güvenlik görevlileri plaket ve teşekkür belgesi ile ödüllendirildi.

SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesinde geçtiğimiz günlerde yaşanan 3333 pembe kod(çocuk kaçırma) vakasında görevlerini başarılı bir şekilde yerine getiren güvenlik görevlilerine plaket töreni düzenlendi. Hastane konferans salonunda gerçekleştirilen plaket törenine SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Yıldırım, Hastane Başmüdürü Mehmet Uygur, Hastane Müdürü Elif Bayer, Hastane Müdürü Fahri Eryılmaz, Hastane Müdürü Yardımcısı Erdoğan Taşçıoğlu, Hastane Müdürü Yardımcısı Fidan Karahan, Kalite Yönetim Birimi, Hastanemiz Güvenlik Birim Amiri Çetin Toros ve özel güvenlik görevlileri katıldı.
Hastane Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Yıldırım, özverili çalışmalarıyla hastaların ve çalışanların güvenliğini sağlayan güvenlik ekibine teşekkür etti.

SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Yıldırım, programda yaptığı konuşmada şunları dile getirdi “Güvenlik görevlilerimiz özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte. Buna örnek olarak hastanemizde yakın bir tarihte yaşanan 3333 pembe kod (çocuk kaçırma) vakasına anında müdahale ederek bebek aileye sağlıklı bir şekilde teslim edildi. Güvenlik görevlilerimiz hastanemizin bütün kapılarını kapattırıp kişinin binadan uzaklaşmasını önlemiştir. Personellerimiz hastanemizde tedavi gören vatandaşımızın üzüntüsünü kısa sürede sevince çevirdi. Çalışma alanlarında yaşanan sıkıntıları anında kontrol altına alan güvenlik görevlilerimize çalışmalarında başarılar dilerim.”

Güvenlik görevlilerinin gerek ulusal kod uygulaması, gerekse bina içi ve dışında dikkatli bir şekilde çalıştıklarını dile getiren Güvenlikten Sorumlu Hastane Müdür Yardımcısı Erdoğan Taşçıoğlu, görevlerini layıkıyla yerine getiren güvenlik görevlilerine teşekkür etti.

SDÜ Rektörlüğünde görevli güvenlik personelinin kısa bir süre önce hayatını kaybetmesinden dolayı duyduğu üzüntüyü dile getiren Hastane Müdür Yardımcısı Fidan Karahan, hastane güvenliğinin varlığı, birliği ve çalışmalarından dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

Hastane yönetiminin güvenlik personeline verdikleri destekten dolayı mutlu olduklarını belirten hastanemiz Güvenlik Birim Amiri Çetin Toros, bu tür organizasyonların çalışma motivasyonlarını artırdıklarını ifade etti. Programda katılımcılara hazırlanan slayt gösterisi ile güvenliğin ne kadar zor şartlar altında sağlandığı izletildi.

SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Hastane Başhekimi Prof. Dr Mehmet Yıldırım, güvenlik çalışanları adına Birim Amiri Çetin Toros’a plaket takdim ederken güvenlik görevlilerine de teşekkür belgeleri verildi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR