23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
30 Haziran 2011 Perşembe 19:04

Kalem Sert Konuştu 'Günaydın İstifa Et'

İhraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edildikten sonra MHP’den istifa eden Belediye Meclis Üyesi Seyfettin Kalem, sessizliğini Akdeniz’e bozdu.
Kalem Sert Konuştu Günaydın İstifa Et

İhraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edildikten sonra MHP’den istifa eden Belediye Meclis Üyesi Seyfettin Kalem, sessizliğini Akdeniz’e bozdu.

MHP’den istifa eden Meclis Üyesi Seyfettin Kalem,  seçim öncesi verilen sözlerin tutulmama nedeniyle Isparta Halkından özür diledi.

SÖZÜMÜZÜN ALTINDA EZİLDİK
Seçim meydanlarında söylemiş olduğumuz ‘hesap soracağız, Hesap sormaya geliyoruz’ Halkın hakkını almaya geliyoruz’ sözlerimizin altında ezildik, Günaydın Ispartam, Günaydın geliyor, paralı otopark kalkıyor’ diye halkımıza vermiş söz vermiştik. Otopark kalktı mı, aksine ihaleye çıkıldı. Günaydın Isparta Belediyesinde sorma ver parası kaldırılıyor dedi. Kanunu hakkı olan belediyeden hiçbir talep görmeden işleri yapılacak demiştik. Yapıldı mı? Hayır” dedi.

MAKAM DEĞİL YETKİ İSTEDİM
Benim için ‘makam istedi’ dediler, ben iktidar partisinde makamları kabul etmedim ki burada makam isteyeyim. Bizim tek derdimiz vardı, eleştirdiğimiz konularla ilgili müdahalede bulunmak için yetki verilmesi. Seyfettin Kalem olsaydı hesapları sorar, bugün hesap sorulacak hale düşmezdik. Tek amacım vardı, o da aşığı olduğum Isparta’ya ve Ispartalılara iyi bir yaşam, iyi bir gelecek sağlayabilmek adına duvara küçük bir taş koymaktı” dedi.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 2 yorum yapıldı.
    YAZARLAR