25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
03 Şubat 2015 Salı 10:37

Kalkınmada Yerel İnisiyatif Önemlidir

BAKA'nın yeni Genel Sekreteri Mehmet Sırrı Özen, bugün Isparta yerel basını ile bir araya geldi. Özen, kalkınmada yerel inisiyatifin önemine işaret ederek "Yenilikçi, bilgi ve gerçek verilere dayalı nookta atışları yapmak istiyoruz" dedi.
Kalkınmada Yerel İnisiyatif Önemlidir

BU HABERİ İLK KEZ AJANS32'DE OKUDUNUZ

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Genel Sekreteri Tuncay Engin'in Denizli Vali Yardımcılığına atanmasının ardından boşalan koltuğa Mehmet Sırrı Özen oturmuştu.

Özen, bugün Isparta yerel basını ile Barida Hotel's de buluştu.

BAKA'nın Isparta, Burdur ve Antalya'ya bütüncül bir bakış açısıyla yaklaştığını kaydeden Özen, kendisinin özel sektör, kamu ve global şirket kalkınma yönetimi konusunda tecrübeleri olduğunu ve bu tecrübelerin bölgeye önemli katkılar sağlayabileceğini söyledi.

BAKA'da yeni bir döneme imza atacaklarını kaydeden Özen, "Yenilikçi, bilgi ve gerçek verilere dayalı nokta atışları yapmak istiyoruz" ifadesini kullandı.www.ajans32.com

'Kalkınmanın Mutfağından Geliyorum' diyen BAKA Genel Sekreteri Mehmet Sırrı Özen, kalkınmada yerel inisiyatiflerin önemli olduğunun altını çizdi.

Antalya ve Isparta arasında önemli bir gelişmişlik farkının olduğuna değinen Özen, bu farkı ortadan kaldırmak için adımlar atacaklarının sinyalini verdi.

Antalya'nın zaten koşan bir şehir olduğu tespitini yapan BAKA Genel Sekreteri Özen, "Burada Isparta'ya bir pozitif ayrımcılık söz konusu olacak" dedi.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR