26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
14 Kasım 2014 Cuma 06:39

Karahan Konuşmacı Olacak

Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Denetleme Kurulu Başkanı Şevket Karahan, Antalya’da düzenlenecek olan “TÜRKİYE VE AVRUPA’DA DEMOKRASİ VE BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ “ paneline konuşmacı olarak katılacak.
Karahan Konuşmacı Olacak

Uluslar arası katılımcıların olacağı toplantıda Başkan Karahan, demokrasi, basın özgürlüğü ve yerel medyanın sıkıntılarını dile getirecek. Karahan’ın daha önce de ‘AB uyum sürecinde yerel medyanın yeri’ adlı uluslar arası panele katıldığı da edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Antalya Gazeteciler Cemiyeti ve Nürnberg Presse Culüb’ün ortaklaşa düzenlediği “TÜRKİYE VE AVRUPA’DA DEMOKRASİ VE BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ “ panelinde AGC Başkanı Mevlüt YENİ moderatörlük yapacak. Konuşmacı olarak Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Denetleme Kurulu Başkanı Şevket Karahan, Mustafa ŞEKER Akdeniz Üniversitesi Gazetecilik Bölüm Başkanı Siegfried ZELNHEFER Nürnberg Gazeteciler Kulübü Başkanı,Joachim HAUCK Nachrichten Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Adnan TARAŞLI Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı katılacak.

Öte yandan, yarın saat 14:00’de Antalya Gazeteciler Cemiyeti (Kaleiçi) konferans salonunda yapılacak panelin uluslarası camiada çok ses getireceğine dikkat çekildi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR