19 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
27 Nisan 2013 Cumartesi 12:03

Kent Ekonomileri Forumu Başlıyor

Isparta Kent Ekonomisi Forumu 27 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’da Isparta Barida Hotels'de gerçekleştirilecektir.
Kent Ekonomileri Forumu Başlıyor

AK Parti İl Başkanlığı’nın ev sahipliğinde yapılacak olan toplantıda SDÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlker Çarıkçı moderatörlüğünde gerçekleşecek forumda Isparta’nın sorunları konuşulacak.

SDÜ'lü öğretim üyeleri, Adem Korkmaz, İlker Hüseyin Çarıkçı, Murat Ali Dulupçu ve Sedat Aktan Ak Parti Genel Başkanlığı'nca, Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un Başkanlığında yürütülen Kent Ekonomileri Forumu’nun bölgesel çaptaki ilk toplantısı ilimizde yapılacak. Kentler için vizyoner projelerinin ortaya çıkarılmasının amaçlandığı çalışmaların moderatörlüğünü Isparta’da SDÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlker Çarıkçı yapacak.

AK Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un başkanlık ettiği Kent Ekonomileri Forumu çalışmasında SDÜ’den 4 profesör yer alıyor. İller için önemli vizyon projelerin hazırlanacağı ve hazırlanan bu projelerin hızla hayata geçirilmesinin planlandığı çalışmanın Isparta, Burdur, Antalya, Aydın, Muğla ve Hatay illeri moderatörlüklerini SDÜ İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Adem Korkmaz, Prof. Dr. İlker Çarıkçı, Prof. Dr. Murat Ali Dulupçu ile Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sedat Aktan yapacak. 27 Nisan tarihinde Saat 14.00 de Barida Otel’de yapılacak toplantıya sivil toplum kuruluşları, yerel yönetim temsilcileri, işadamları ve şehrin diğer aktörleri katılacak.

Yapılan çalışmalar sonucunda illerin ekonomik gelişmelerine öncülük edecek vizyoner projeler raporlanarak Genel Başkanlığa sunulacak ve kamuoyu ile paylaşılacak.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR