25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
21 Haziran 2011 Salı 17:08

Kılıç 'Şimdi Müzekart Çok Daha Avantajlı'

İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Kılıç, müze kart uygulaması ile ilgili olarak kamuoyunu bilgilendirici açıklamada bulundu.
Kılıç Şimdi Müzekart Çok Daha Avantajlı

İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Kılıç, müze kart uygulaması ile ilgili olarak kamuoyunu bilgilendirici açıklamada bulundu.

Ülkemizin çeşitli illerinde ve yörelerinde bulunan müzeler ve ören yerlerinin vatandaşlarımız tarafından daha rahat ve ekonomik bir şekilde ziyaret edilebilmeleri amacıyla uygulamaya konulan bu kart rağbet görüyor.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Kılıç; “Kültür ve Turizm Bakanlığımızca 18.06.2008 tarihinden bu yana uygulanan ve bu güne kadar vatandaşlarımızdan yoğun ilgi gören Müzekart, bilindiği üzere 13.06.2010 tarihinde, gişelerin idare adına işletilmesi, giriş kontrol sistemlerinin modernizasyonu ve bu kapsamda bilet tasarımı, üretimi, satışı ve pazarlaması konulu yapılan ihale sonucunda Müzekart satışı ve pazarlaması TÜRSAB ve MTM ortaklığına devredilmiştir. Bu nedenle geçici Müzekartın 31.12.2010 tarihi itibariyle Müze Müdürlüklerimizde ve ören yerlerinde satışları durdurulmuş olup, sözkonusu Müzekart’ın fiyatı 20 TL’dir. Belirtilen tarife Milli Eğitim Bakanlığı kimlik kartını haiz öğretmenler ile 18 yaş üzeri öğrenciler için % 50 indirimli uygulanmakta olan Müzekart’ın satışı; bundan böyle TÜRSAB ve MTM şube ve büroları ile www.muzekart.com internet adresi üzerinden satışı gerçekleştirilecektir” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR