25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
19 Kasım 2012 Pazartesi 15:15

Korkmaz'dan Bilgiç Açıklaması

MHP Isparta Milletvekili Nevzat Korkmaz, AK Parti’li vekil Süreyya Sadi Bilgiç’in teşvik konusundaki çıkışını değerlendirdi. Korkmaz, “Sayın Bilgiç çok geçte olsa gerçekleri dile getirmiştir” dedi.
Korkmazdan Bilgiç Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Isparta Milletvekili Nevzat Korkmaz, AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’in açıklamalarını değerlendirdi. Korkmaz, “Mensubu olduğu hükümeti eleştirmesi takdire şayan bir davranıştır. Sayın Bilgiç’in teşvik kanunu için yaptığı eleştirileri haklı bulurken bu açıklama Isparta’nın teşvik sistemi ile mağdur edildiğinin, hakkı yenildiğinin AKP tarafından itirafıdır. Sayın Bilgiç bu sözleri ile, AKP Hükümeti’nin, hatalarını, bazı sivil toplum kuruluşları ve iş adamlarına yıkma çabasının beyhude olduğunu tescil etmiştir. Ancak üzülerek belirtmek isterim ki keşke bu sözler teşvik yasası çıkmadan önce dile getirilmiş olsaydı” diye konuştu.

DARISI ÖZEL’İN BAŞINA
Korkmaz, “Geçte olsa bu uyanışın diğer AKP milletvekili Sayın Recep Özel’e de sirayet etmesini ümit ediyorum. Bir kez daha belirtmeliyim ki; Isparta’nın menfaatleri için iktidar, muhalefet milletvekilleri bir araya gelmeli ve Isparta’nın teşvik konusundaki mağduriyetine biran evvel son verilmesi için herkes eteğindeki taşları dökmelidir” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR