25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
25 2016 Cuma 12:31

Lg V10 Ekran Kırılmaz Ekran Koruyucular

Lg V10 Ekran Kırılmaz Ekran Koruyucular
Lg V10 Ekran Kırılmaz Ekran Koruyucular

Cep telefonlarının camları çok hassas şekillerde üretilmiştir. En ufak bir darbe kırılmasına veya çizilmesine neden olmaktadır. Cep telefonu ekran değişikliği ise oldukça yüksek tutarlı tamirat işlemlerini oluşturmaktadır. Bu gibi durumların önüne geçmek ve uzun süreli kullanım sağlamak için ise koruyucu filmler kullanılması en doğru yol olacaktır.

Lg v10 ekran koruyucu film tüm darbelere ve çizilmelere karşı üstün koruma sağlamaktadır. İleri teknoloji ile sıkıştırılmış cam tekniğinin kullanılması sayesinde en yüksek darbelere bile koruma sağlayan Lg v10 ekran koruyucu film uygulaması da oldukça kolaydır.

LG Kırılmaz Ekran Koruyucu

Koruyucu film ekranla birebir şekilde uyumludur. Tüm noktalarını eşit şekilde getirip telefonun üzerine bırakmanız ve hafif bir dokunuş ile yapıştırmanız yeterli olacaktır. Film kendiliğinden yapışacak ve istendiği zaman da kolaylıkla çıkacaktır.

Parmak izi bırakmayan ve dokunmatiği hiçbir şekilde etkilemeyen Lg v10 ekran koruyucu film düşmelerde ve ekranın metaller ile olan temaslarında hiçbir şekilde etkilenmez. Hatta çekiç, tornavida, makas veya maket bıçağı gibi aparatlara karşı bile dayanıklılık göstermekte ve ekran en ufak bir zarar bile görmemektedir.

 

LG Çizilmez Ekran Filmi

Darbeleri yumuşatan ve telefonun orijinal ekranının hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlayan Lg v10 ekran koruyucu film telefon ile tam uyum sağlamakta ve hiçbir şekilde kenar bölümlerinde boşluk veya fazlalık olmamaktadır.

Ekran koruyucu film tabletler alırken özellikle filmin orijinal olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü piyasada birçok taklidi bulunan Lg v10 ekran koruyucu film istenen korumayı sağlamayacak ve en ufak bir darbede bile ekranın çizilmesine veya kırılmasına neden olacaktır.

LG Orijinal Ekran Koruyucu

Alacağınız ürünlerde orijinallik belgelerinin ve lisanslı ürün kartlarının olmasına muhakkak dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi durumlarda istenen koruma sağlanamayacaktır. Orijinal ekran koruyucu filmler sadece yetkili satış merkezlerinde ve internet sitelerinde bulunmaktadır.

Hiçbir şekilde kırılmaz ve çizilmez Lg v10 ekran koruyucu film sayesinde telefonların kullanım ömrü uzayacak ve daha kaliteli bir kullanım şekli sunacaktır. Son derece gerekli olan ekran koruma filmleri sayesinde telefonlarınızı istediğiniz kadar rahat kullanabilir ve düşme, çizilme korkusu yaşamazsınız.

YAZARLAR