23 Haziran 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
31 Mayıs 2018 Perşembe 10:31

Listede Yok Ama Sahada

Listede Yok Ama Sahada
Listede Yok Ama Sahada

CHP Isparta Milletvekili İrfan Bakır, Yalvaç pazarında halkla bir araya gelerek partisine ve Muharrem İnce’ye oy istedi.

Aday yapılmamasının Türkiye’nin yaşadığı süreç içerisinde gündeme dahi alınmasının doğru bir husus olmadığını belirten Bakır, “Bu parti bizim partimiz. Mustafa Kemal’in emaneti, babamın partisi. Beni iki dönem milletvekili adayı ederek TBMM’de onurlu görevi tevdi eden partime, beni bu kez de aday etmedi diye küsmem, sitemim aklımdan dahi geçmez. Türkiye’nin içinden geçtiği süreçte aday a olmuş, b olmuş, bunu konuşmak bizim vatanseverliğimize, CHP’liliğimize yakışmaz. Nasıl 2011’de ikinci sırada var gücümle çalışmışsam, şimdi listede olmasam da aynı şekilde çalışacağım. Bu dönem Mustafa Ceyhan kardeşimize ilk sıradan, İsa beye ikinci sıradan, Zafer beye üçüncü sıradan, Eyüp beye dördüncü sıradan görev verildi. Bu listedeki iki isim Mustafa bey ve İsa bey, geçen seçim benimle beraber nasıl candan çalışmışlarsa, biz de onlara elimizden gelen desteği vereceğiz. Mesele memleket meselesidir. Tüm amacımız değerli arkadaşım Muharrem İnce’yi cumhurbaşkanı seçtirmek, CHP’yi Türkiye’de iktidara taşımaktır. Ondan sonra da yine bize ne görev düşerse, partimize ve memleketimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Tüm arkadaşlarımı da bu duyguyla hareket ederek çalışmaya davet ediyorum.” dedi.

Yalvaç pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden Bakır, gazetemizi ve parti teşkilatını da ziyaret etti.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR