22 Eylül 2017 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
15 Mart 2012 Perşembe 10:40

Mahkemede Son Gün Savunma Kabalak'ta

Ramazan Kabalak Savunmasında "Ben aslında aynı partiden olan bir arkadaşım ve arkdaşlarımla yargılanmak istemezdim. Belediyeyi Soygundan kurtardığım için de mutluyum. Ama yattığım 120 günün hesabını soracağım...
Mahkemede Son Gün Savunma Kabalakta

Ramazan Kabalak Savunmasında "Ben aslında aynı partiden olan bir arkadaşım ve arkdaşlarımla yargılanmak istemezdim. Belediyeyi Soygundan kurtardığım için de mutluyum. Ama yattığım 120 günün hesabını soracağım. Tutuklu sanık Resul Göçer, kürsüye geldi. Göçer, çıkınca hallederiz cümlesine açıklık getirdi. Göçer, “cezaevinde çok şey paylaşılıyor. Bir haklılık varsa bakalım şeklinde konuşmamız oldu. Onu arzetmek istedim” dedi.

Hülya Yıldız da kendisine yapılan ithamlara karşılık, “yeminli mali müşaviri olmadığı için ihale iptal edildi. Ben herkese karşı tarafsız davrandım. 2010 yılı benim için çok kötüydü, kardeşimin ölüm yılıydı” dedi.

Kabalak, Yıldız’dan şikayetçi deilim. Memurla uğraşmak istemiyorum dedi.
Yusuf Ziya Günaydın’ından niçin davacısın? Beni maddi zarara uğrattı, ortağım Mehmet’i çağırıp, Kabalak adını duymak istemiyorum demiş.

Avukatı, “Ülkem Baş, davanın çok boyutla hale geldiğini, bu tür durumlarda davanın ayrılması takdiri vardır. 80 sanıklı dava bu” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR