19 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
17 Ocak 2014 Cuma 18:55

MARİM Tohumculuk Fuarına Katıldı

Meyvecilik Araştırma İstasyonu Müdürlüğü, İstanbul’da 10-12 Ocak tarihleri arasında düzenlenen “Türkiye Tohumculuk, Fide, Fidancılık, ve Teknolojileri Fuarı ve Fresh Türkiye Yaş Meyve Sebze Depolama Ambalaj ve Logistik Fuarı’nda stand açtı.
MARİM Tohumculuk Fuarına Katıldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın tarım sektörüne yön veren öncü kurumları ve araştırma enstitüleri ile Azerbaycan, İran, Pakistan, Afganistan, Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan, Türkmenistan, Kırgızistan ulusal stantları ile fuarda yer aldı. Fuara Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğulları ve Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürü Doç. Dr. Masum Burak’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

TAGEM bünyesinde 16 araştırma kuruluşu ile birlikte MARİM’de stant alanında yer aldı. TAGEM Bahçe Bitkileri Araştırmaları Daire Başkanı Dr. Nejdet Kaplan’ında ziyaret ettiği standın, çeşitli kamu kurum/kuruluşları ve özel sektör temsilcileri ile yerli ve yabancı pek çok ziyaretçisi vardı. Fuar da MARİM Müdürü İsa Eren ve kurum personelleri Zir.Yük.Müh. Özgür Çalhan, Zir.Yük.Müh. Cemile Ebru Onursal ve Zir.Yük.Müh. Atakan Güneyli tarafından kurum tanıtımı yapıldı.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR