26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
05 Şubat 2014 Çarşamba 13:03

Markalaşma Kobileri Daha Güçlü Yapacak

ABİGEM’in hazırladığı ‘Kobilerin rekabet güçlerinin artırılmasına katkı sağlamak için temel markalaşma rehberinin hazırlanması projesi’ kapsamında düzenlenen seminere ITSO’yu temsilen Meclis Başkan Yardımcısı Aliihsan Altınok katıldı.
Markalaşma Kobileri Daha Güçlü Yapacak

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’nın da ortak olduğu Afyonkarahisar Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) tarafından hazırlanan ve Zafer Kalkınma Ajansı’nın 2013 yılı Doğrudan Faaliyet Destek Programı kapsamında desteklenen “KOBİ'lerin Rekabet Güçlerinin Artırılmasına Katkı Sağlamak için Temel Markalaşma Rehberinin Hazırlanması Projesi” tamamlandı.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen seminere Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Erhan Günay, AKÜ Rektör Yardımcısı Kemalettin Conkar, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Isparta Ticaret Odası’nı temsilen Meclis Başkan Yardımcısı Ali İhsan Altınok, Zafer Kalkınma Ajansı Afyonkarahisar Koordinatörü Tuğrul Çınar, TKDK İl Koordinatörü Metin Şehitoğlu, Afyonkarahisar ilçeleri oda ve borsaları ile iş adamları katıldı.

Markalaşmanın anlatıldığı seminerde Türk Patent Enstitüsü İtirazlar Biriminden Marka Uzmanı Oğuzhan Karslı ve Özener Marka ve Patent Ofisinden Marka Vekili Huriye Kayabaşı sunum yaptı. ITSO Meclis Başkan Yardımcısı Aliihsan Altınok, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmalarından bahsederek markalaşmaya verilen önemi anlattı. Meclis Başkan Yardımcısı Altınok, firmaların markalaşma sürecinde ITSO olarak her zaman yanlarında olduklarını ve gereken desteği vereceklerini söyledi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR