26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
04 Kasım 2015 Çarşamba 16:15

Mezitli’de Satılık Daire

Satılık ev fiyatlarında bir düşüşün yaşadığını sizlere söylemeliyim. Bu düşüş Mersin’in Mezitli ilçesinde de gözükmektedir
Mezitli’de Satılık Daire

 

Satılık ev fiyatlarında bir düşüşün yaşadığını sizlere söylemeliyim. Bu düşüş Mersin’in Mezitli ilçesinde de gözükmektedir. Mezitli’de satılık daire fiyatlarına şöyle bir göz atmanızı tavsiye ederim. Göreceksiniz ki fiyatlar oldukça uygun hatta evlerin güzelliğine göre belki de çok az bulacaksınız. Bundan dolayı da hemen araştırmalara başlamanızı tavsiye ederiz.

Mersin’in Mezitli ilçesinde satılık daireler olduğu gibi kiralık ta daireler bulmak mümkündür. Mezitli’de kiralık daire ile ilgili ilanlara bir bakarsanız çok uygun fiyata, çok güzel kiralık daireler bulabilirsiniz. Bu dairelerin hem konumu, hem içi hem de sorunsuz olması diğer dairelere nazaran daha güzel, daha iyidir diyebiliriz.

Şu anda satılık ev fiyatlarının normal şekilde gittiğini belirtmiştik. Fakat kısa süre içerisinde bu fiyatların artacağı tahmin edilmektedir. Bundan dolayı da eğer ki ev satın almak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmanızı öneririz. Davultepe’de satılık daire fiyatları da şu anda düşüş seviyesinde fakat kısa süre içerisinde de yükseleceği tahmin edilmektedir. Bundan dolayı da hemen ev ilanlarına bakmanızı öneririm.

YAZARLAR