25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
27 Şubat 2013 Çarşamba 07:55

MHP Heyeti, Engin Alan’ı Ziyaret Etti

TBMM Milliyetçi Hareket Partisi Grup yönetim kurulu üyesi Isparta Milletvekili Nevzat Korkmaz beraberinde, Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, Antalya Milletvekili Mehmet Günal, Elazığ Milletvekili Enver Erdem ve Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan ile birlikt
MHP Heyeti, Engin Alan’ı Ziyaret Etti

TBMM Milliyetçi Hareket Partisi Grup yönetim kurulu üyesi Isparta Milletvekili Nevzat Korkmaz beraberinde, Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, Antalya Milletvekili Mehmet Günal, Elazığ Milletvekili Enver Erdem ve Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan ile birlikte, Sincan 1 nolu F Tipi Kapalı Cezaevinde tutuklu bulunan İstanbul Milletvekili Engin Alan’ı ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette konuşan MHP Milletvekili Nevzat Korkmaz, “Yüce Rabbimiz bazen yarattıklarının önüne iki seçenek koyar. Çoğu kez peygamberleri bile bu imtihandan kaçamamıştır. Ya, dışarıda, köle tabiatı, tutsak ruhlu biri olarak dolaşmak, Ya da; Yusuf’un yattığı zindanlarda, dipsiz kuyularda, içeride, başı dik, alnı açık olarak hür iradesi ile yaradana teslim olup, bu imtihanı vermek!... Vatana kastedenlerin dışarıda, vatan-millet sevdalılarının da içeride olduğu bir dönemde, dışarıda olup milli vicdanda tutuklu olmaktansa, içeride olup milletin gözünde milli bir kahraman olarak yaşama ve yaşatılmanın onuru her dereceden üstündür. Yarının nelere gebe olduğunu kimse bilemez. Sayın vekilim, Türk milliyetçileri olarak biz, MHP milletvekilleri, aramıza bir an önce dönmeniz için Yüce Allah’a duacıyız” dedi.

İstanbul Milletvekili Engin Alan’ın; “Bingöl dağlarında, vatan için en olumsuz şartlarda mücadele eden birisi olarak, cezaevi şartlarını önemsemiyorum bile… Ancak bedbahtlığın; vatanın içinde bulunduğu şartlar… Yüreğimi yakıyor ” diyerek cevap verdiği öğrenildi.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR