24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
26 Mayıs 2013 Pazar 13:49

MHP Seçim Çalışmalarına İlçelerden Başladı

MHP İl Başkanı İsa Yalçın ve yönetimi, Merkez İlçe Başkanı Ramazan Pala, Ülkü Ocakları Başkanı Akif Çapraz bu hafta sonunu da hareketli bir tempoda geçirdiler.
MHP Seçim Çalışmalarına İlçelerden Başladı

21.dönem milletvekilleri Osman Gazi Aksoy, Mustafa Zorlu, seçim komisyon başkanı İzzeddin Dikmen, Uğur Bestelci çok sayıda yöneticinin katıldığı bir dizi hafta sonu ziyareti gerçekleştiren MHP Teşkilatı vatandaş tarafından da ilgiyle karşılandı.

Yalvaç, Şarkikaraağaç başta olmak üzere kasaba ve köylerede ziyaretlerde bulunan ilçe teşkilatları ile toplantılar yapan MHP teşkilatı aynı zamanda birlik ve beraberlik içinde vatandaş ile sohbet edip gündem değerlendirdiler.

Sağlanan birlik ve beraberliktten memnun görünen İl Başkanı İsa Yalçın “Kritik günlerden geçiyoruz.Teşkilat olarak Biz bu ziyaretlerimizde görüyoruz hiçbir şey ekranlardan yansıtıldığı gibi değil.İktidar partisinin söylediği türkü ye vatandaş tempo tutmuyor. Akıllarda soru işaretleri,kafalarda tedirginlik var.

Halkın sesini duyurabileceği derdini sıkıntısını anlatabileceği bir muhatap yok.MHP vatandaşımızın umudu olmuştur.Görüyoruz ki halk teveccüh gösterip MHP ni ülkemizin geleceği için güvence görüyor.

MHP halkın sesidir olmayada devam edecektir.”diyerek önümüzdeki sene yapılacak olan yerel ve mahalli idareler seçiminde de başta Ispartanın tamamına talip olduklarını ve başaracaklarına yürekten inandıklarını belirtti.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 3 yorum yapıldı.
    YAZARLAR