20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
25 Ağustos 2017 Cuma 16:13

MHP’li Meclis Üyesi İstifa Etti!

MHP’li Meclis Üyesi İstifa Etti!
MHP’li Meclis Üyesi İstifa Etti!

Şarkikaraağaç Belediye Meclis Üyesi Cemil Çelik, Milliyetçi Hareket Partisi üyeliğinden Şarkikaraağaç Noterliğinden çektiği istifa name ile istifa etti.

Çelik yaptığı basın açıklamasında; "MHP Isparta İl Başkanlığından göndermiş oldukları savunma istem yazısı tarafıma ulaşmış olup, üyelikten çıkarma talebi ile 15 gün içerisinde savunma yapmam istendi. Bu güne kadar inandığım doğruların arkasında yer aldım. Her hangi bir yerde Genel Başkan veya herhangi bir yöneticiye hakaret içeren hiç bir beyanım olmadı. Siyaset inandığın yolda dik durmak gerektirir. Gönül isterdi ki, 700 delegenin iradesi yok sayılmayıp, kurultayımız gerçekleştirilebilseydi.

Ancak görüldüğü gibi değişim talep eden, tüm MHP'liler ihraç edilmekte ve dolayısıyla yeni oluşuma mecbur kılınmaktadır. Meral Akşenir ile 30 il gezisinde yer aldım. MHP'de başından beri sayın Genel Başkanın yanında dik duran insanlara saygım sonsuzdur. Ancak ikili siyaset yapanların bu istifamızdan sonra bizlere söyleyecek sözleri olmamalıdır. Bu günde arkadaşlarımız ile birlikte inandığımız yolda dik durmak adına disiplin sürecini beklemeden MHP üyeliğinden istifa ediyorum" dedi.

MHP ISPARTA'DA AKŞENER FİRESİ VERECEK Mİ?
http://www.ajans32.com/mhp,-ispartada-aksener-firesi-verecek-mi-36290h.htm

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR