25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
08 Mayıs 2014 Perşembe 19:40

MÜSİAD'dan Başkanlara 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

MÜSİAD Isparta İl Temsilcisi M. Selim Özkutlu ve beraberindeki heyet yeni seçilen Belediye başkanlarını ziyaret ederek 'hayırlı olsun' dileklerini ilettiler.
MÜSİADdan Başkanlara Hayırlı Olsun Ziyareti

Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl ziyaretinde MÜSİAD İl Temsilcisi M. Selim Özkutlu, üyeler Alaettin Erkoç, Hüseyin Dede, Doç. Dr. Rafet Kıstır ile MÜSİAD Şube Müdürü Mesut Altun hazır bulundu. MÜSİAD heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl, işadamlarına ilçenin sorunları hakkında bilgi verdi.

MÜSİAD İl Temsilcisi M. Selim Özkutlu, sorunların çözümlerinde derneklerine düşen görev olması halinde her türlü yardıma hazır olduklarını belirtti.

MÜSİAD Heyeti Sütçüler Belediye Başkanı Mustafa Üstün'e de 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Sütçüler Belediye Başkanı Mustafa Üstün de ilçenin sorunları ve çalışmalar hakkında bilgilendirme yaptı. MÜSİAD heyeti, Aksu Belediye Başkanı Ali Kaya, Sarıidris Belediye Başkanı Ramazan Pala, Kuleönü Belediye Başkanı Sezai Çakır'a da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Belediye Başkanı Ali Kaya ilçenin sorunları ve çalışmalar hakkında bilgilendirme yaptı.

Sarıidris Belediye Başkanı Ramazan Pala, Kuleönü Belediye Başkanı Sezai Çakır ise beldelerinin sorunları ve çalışmalar hakkında bilgilendirme yaptı. MÜSİAD Isparta olarak Belediye Başkanlarına yönelik ziyaretlerimize önümüzdeki günlerde devam edeceğiz.    

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR