22 Eylül 2017 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
18 Ocak 2012 Çarşamba 12:06

Nevzat Korkmaz: 'Sırada Hangi Kurum Var?'

MHP Isparta Milletvekili Korkmaz, Meteoroloji Bölge Müdürlüğü'nün Isparta’dan alınmasına tepki gösterdi.
Nevzat Korkmaz: Sırada Hangi Kurum Var?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Isparta Milletvekili S. Nevzat Korkmaz, 10 yıllık AKP iktidarı döneminde, Ispartalıların ekonomik zorluklarla boğuşurken, Isparta için büyük önem teşkil eden kurumlarını da bir bir kaybetmeye devam ettiğini söyleyen Korkmaz, "Kamu kurumlarının kapanması ile birlikte Isparta bulunduğu bölgedeki etkinliğini yitirmektedir. Isparta açısından önemli olan Meteoroloji Bölge Müdürlüğü, Yalvaç, Eğirdir, Uluborlu, Senirkent ve Şarkîkaraağaç ilçelerindeki meteoroloji istasyonları kapatılmıştır.

Bundan sonra, AKP Isparta da hangi kurumu kapatacaktır? AKP Milletvekillerine soruyorum; kapatmayı düşündüğünüz sırada hangi kurum var? Isparta son on yılı kayıplar içerisinde geçirmiş, göç veren, işsiz insan sayısının sürekli arttığı, sanayinin küçüldüğü, çiftçinin mahsulünü tarlada, bahçede bıraktığı bir il haline gelmiştir.

AKP hükümetinin Isparta’ya daha fazla zarar vermemesi için Ispartalı hemşerilerimizin oyları ile seçilen Milletvekili arkadaşlarımızı daha fazla sorumluluk üstlenmeye, daha fazla üstünlük almaya davet ediyorum" dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR