20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
17 Mart 2011 Perşembe 09:00

Nuri Selçuk'tan Günaydın'a Sert Eleştiri

Demokrat Parti’li Meclis üyesi Nuri Selçuk, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ın geride kalan 2 hizmet yılını bu sözlerle değerlendirdi.
Nuri Selçuktan Günaydına Sert Eleştiri

Demokrat Parti’li Meclis üyesi Nuri Selçuk, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ın geride kalan 2 hizmet yılını bu sözlerle değerlendirdi.

SORUNLARI GÖREMEDİLER
DP’li Meclis Üyesi ve Ticaret Borsası Meclis Başkanı Selçuk, Isparta’nın ekonomi dışında sosyal ve kültürel alanlarda da önemli sıkıntıları olduğuna dikkat çekti. Belediyenin tüm sorunlara tepeden bakıp, görmesi gerektiğini belirten Selçuk, “Meclis imarı şekillendirirken ekonomik ve sosyal ihtiyaçlara göre binaları ve caddeleri şekillendirmeli. Ama her şeyden önce fikirlerin şekillenmesi gerekirdi” dedi.

ORTAK AKIL ÇALIŞTIRILAMADI
Belediyenin ve Başkanının ‘orkestra şefi’ gibi tüm kurumların sorunların çözümü için çalışmasına imkân veren bir misyona sahip olması gerektiğini savunan Selçuk, “Belediye ve Başkanı’ndan beklentimiz tüm bunları koordine ederek, Isparta’yı yeniden şekillendirmekti. Şekillendirirken de insanlar, kurumlar, sivil toplum örgütler ‘ortak akıl ve fikirde’ buluşturulmalıydı ama olmadı” diye konuştu.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR