25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
09 Ocak 2012 Pazartesi 11:15

Öner'e Göre En Önemli Sorun İşsizlik

Milletvekili Ali Haydar Öner’e göre, Isparta’nın en büyük sorunu işsizlik.
Önere Göre En Önemli Sorun İşsizlik

CHP Isparta Milletvekili Öner, işi olanın hayatta her sorunu aşmaya muktedir olacağını söyleyerek, “mutlu yaşam bölgesi olan ilimizde çığ gibi büyüyen sorunlara biran evvel çare bulunmalı” diye konuştu.

Öner, “İşi olmayan evlenemiyor, ev, bark kuramıyor, evli ise çoluk-çocuğunu geçindiremiyor, psikolojik bunalıma giriyor. Akdeniz için mutlu yaşam bölgesi sloganımız var, BAKA bölgesi olarak. Mutlu Yaşam Bölgesi olmaktan çıktığımız gibi temiz hava bölgesi olmaktan da çıktık. 2 bin yılındaki fabrika sayısı kaçtı, işçi, sayısı kaçtı, 2011 yılında kaç oldu. İşçi sayısı ne kadar azaldı?

İktidara yüklenen Milletvekili Öner, “Her şeye peki diyenler Isparta’ya söyleyecek söz bulamıyorlar” dedi ve “Oylar, AKP’ye, eleştiriler CHP’ye bunu anlamak mümkün değil” diye açıklamasını tamamladı: “Sayın Başbakan ve onun her dediğine peki diyenler, Isparta’ya söyleyecek söz bulamıyorlar. Ispartalı hemşehrilerimiz de sağ olsun, kimi aldanıyor kimi aldatılıyor, kandırılıyor, kimi de korkutuluyor, AKP’ye verdiği desteği, artırıyor. Oylar AKP; eleştiriler, sitemler CHP’ye, bunu anlamak pek de mümkün değil” dedi.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR