21 Eylül 2017 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
25 Mayıs 2011 Çarşamba 14:01

Özel, Günaydın’a Teşkkür Etti

Yılan hikayesine dönen Sağlık Kompleksi Belediye Başkanının girişimleri ile çözülmesinden sonra siyasette özlenen tablolar yaşanmaya başladı.
Özel, Günaydın’a Teşkkür Etti

Ak Parti milletvekili adayı Recep Özel, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’a Sağlık Kompleksinin önündeki engelleri kaldırdığı için teşekkür etti.

Ak Parti Milletvekili adayı Recep Özel, daha önce sağlığın önündeki engellerin kalkacağını belirterek belediyenin biran önce sorunların giderilmesi noktasında gerekli kararlar alacağına inandığını söylemişti. Recep Özel’in bu açıklaması üzerine Beldeyi Başkanı Günaydın’da çalışmalarını hızlandırıp sağlık kompleksinin önündeki engelleri kaldırdı.

Recep Özel, esnaf ziyaretleri yaptığı sırada halkın belediye tarafından çözülecek bazı sorunlarını not alıp belediye başkanı Günaydın’a verdi.

Günaydın, Recep Özel’in notunu alarak en kısa zamanda sorunların çözüleceğini söyledi. Başkan Günaydın’ın sorunların aşıldığını fakat aşılmamış gibi konuşulduğunu belirtmesi üzerine Recep Özel; “Sen konuşulanlara bakma birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Sorunları ortadan kaldırıp halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek için çalışacağız. Sağılın önündeki sorunları kaldırdığınız için teşekkür ederim” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR