21 Eylül 2017 Perşembe

Levent DOĞAN / Akdeniz Gazetesi / Ajans32

Özel Kariyer Göz Hastanesi Spor ve Sporcunun Yanında

03 Mart 2012 Cumartesi 20:08

Batı Akdeniz’de açılan ilk Göz Hastanesi olma özelliğinde bulunan, teknolojik özellikleriyle ve uzman kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Özel Kariyer Göz Hastanesi, sosyal faaliyetlere de büyük önem veriyor.  Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yavuz Bardak ve mesul müdür Op. Dr. Yusuf Özdemir ve hastanede görev yapan doktorların spora bakış açıları da oldukça güzel.

                Özel Kariyer Göz Hastanesi, Ispartaspor ve Elit Gençlik Spor Kulüplerine forma sponsoru olarak örnek bir davranışa imza attı. Ayrıca Yönetim Kurulu Başkanı Bardak, Ispartaspor’un haftalık basın toplantılarının da hastanelerinde olabileceğini bildirdi. Bardak, ayrıca futbolcuların ücretsiz göz taramasından geçirilmesi teklifinde bulunurken spor ve sporcuların yanında olduklarını söylüyor. Bir kurumun spor kulübüne bu kadar olumlu yaklaşması takdire şayan.

                Isparta’da maalesef Özel Kariyer Göz Hastanesi’nin yaptığı bu jesti diğer kulüplere gösteren kurumlar oldukça az. Bu tür dayanışmaların, birlik ve beraberliklerin artması gerekiyor. Isparta’da Özel Kariyer Göz Hastanesi ve diğer özel şirketlerin de spor ve sporcuların yanında olursa sıkıntılar bir nebze de olsa giderilecektir.

                Örneğin ferdi dallarda derece elde sporcularda kucaklanmalı ve sahipsiz olmadıkları gösterilmelidir. Amatör spor dallarına destek veren işletme ve kurumlar sponsorluk kavramını gözden geçirmeli.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR