26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
22 Temmuz 2013 Pazartesi 12:55

Özel Öner'den Özür Dileyecek Ama...

AK Parti Milletvekili Recep Özel'in Ali Hayadar Öner'i işaret ederek "Hanımını gezdirmekle meşgul" ifadelerine Milletvekili Öner'den 'Özür Dile' cevabı gelmişti. Bakın Özel buna nasıl cevap verdi.
Özel Önerden Özür Dileyecek Ama...

AK Parti Milletvekili Recep Özel geçtiğimiz günlerde CHP Milletvekili Ali Haydar Öner'i hedef alarak "Hanımı gezdirmekle meşgul" ifadelerini kullanmıştı.

Öner buna karşılık "Özür dilesin. Onu Isparta kamuoyuna havale ediyorum" cevabını vermişti.

İşte o tartışma bitmedi. AK Parti Milletvekili Recep Özel, özür dileyebileceğini ancak önce Öner'in Isparta halkından özür dilemesi geketiğini söyledi.

Milletvekili Özel, "Antalya’da Yörük şenliği’ne gidebilirsin, Çankırılılarla buluşabilirsin, alevi çalıştayına gidebilirsin. Ama Isparta’ya da zaman ayırmalı. Biz iyi niyetli söyledik. Ben özür dilemem gereken yerde özür dilerim. Ama kendisi önce Isparta halkından özür dilesin. Isparta milletvekili olamadığı için" dedi.

Milletvekili Özel "Muhalefeti gelin Isparta’da yapalım. Birbirimizi Isparta için teşvik edelim. Bir masa etrafında buluşalım. Ankara’da masa başında muhalefet yapmayın. Bizim istediğimiz Isparta’da seçilenler olarak hepimiz birbirimizi teşvik edelim. Ben başarılı bir muhalefet olmasını arzu ediyorum. Birbirimizin başarısını dilemek Isparta’ya kazanç sağlar. Hepimiz başarılı olalım" ifadelerini kullandı.

AK Parti'li Özel, sözleri iyi niyetle söylediğini ve Öner'in bunu yanlış anlamış olabileceğini sözlerine ekledi.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR