21 Eylül 2017 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
12 Nisan 2012 Perşembe 12:50

Özmeral 'Polis Teşkilatımızın gücü, hepimizin gücüdür'

Türk Polis Teşkilatı’nın 167. yıl dönümü münasebetiyle Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral personeliyle birlikte, Eğirdir İlçe Emniyet Müdürü Ercan Demir’i makamında ziyaret etti.
Özmeral Polis Teşkilatımızın gücü, hepimizin gücüdür

Türk Polis Teşkilatı’nın 167. yıl dönümü münasebetiyle Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral personeliyle birlikte, Eğirdir İlçe Emniyet Müdürü Ercan Demir’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Özmeral, Polis Haftası’nı ve bütün polislerin gününü kutladı. Başkan Özmeral, “Gecesini gündüzüne katan cefakâr bütün polislerimizin gününü can-ı gönülden kutluyorum. Halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için çalışan polislerimize çalışmalarında başarılar diliyor, sağlıklı ömürler niyaz ediyorum. Polis Teşkilatımızın gücü, hepimizin gücüdür” dedi.

Daha sonra Mobese Kamera Sistemi’nin faydaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Özmeral, yeni tesis edilen 14 adet olan Mobese Güvenlik Kamera sayısının çoğaltılması ile yaz sezonu ve Eğirdir’in konumu itibariyle belediye sınırlarının geniş olmasından dolayı Emniyet personel sayısının artırılması gibi konuları aktardı.

İlçe Emniyet Müdürü Ercan Demir, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Eğirdir’e Mobese Kamera Sistemi’nin kurulmasında büyük emeği geçen ve her zaman yanımızda olan Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Halkımızın güvenliği ve huzuru için Mobese Kamera Sistemi’nin önemi çok büyük. Eksiklerimiz olsa da teknoloji açısından çok güzel ve verimli bir sistem. Suçluların yakalanmasında ve suçları caydırıcılığı bakımdan çok önemli bir sistem. Polis Haftamız nedeniyle Belediye Başkanımıza ve personeline ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR