25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
27 Ağustos 2014 Çarşamba 12:11

Özverili Çalışma Sürecek

Aksu Belediye Başkanı Ali Kaya Belediye Başkanlığı görevinde ikinci dönemi başlarken yapılan çalışmaların bir raporunu sundu.
Özverili Çalışma Sürecek

Aksu Belediye Başkanı Ali Kaya iktidar partisi olmamalarına rağmen Aksu’nun son derece önemli sorunlarına el attıklarını söyleyerek “Aksu halkı ile birlikte ikinci dönem belediye başkanlığımızı da aynı şekilde özveri ile çalışarak geçireceğiz” dedi.

Aksu Belediye Başkanı Ali Kaya ilk 5 yıllık dönemini tamamladıktan sonra ikinci dönem 5 yılda da hizmet etmek için yeniden seçildi. Bu güne kadar yapılan çalışmaların bir raporunu sunan Belediye Başkanı Ali Kaya “Muhalefet partisi olmamıza rağmen Aksu halkı ile el ele vererek önemli işler yaptık bu çalışmaları aynı şekilde sürdürmeye kararlıyız” diye konuştu.

Bugüne kadar Belediye olarak 5 dere ıslah çalışması, peyzaj düzenlemesi, 1400 metre kanalın korunmaya alınması, 18 kilometrelik kanalizasyon çalışması gibi Aksu için önem arzeden işler yaptıklarını belirten Kaya “yapımı devam eden belediyeye ait 500 metrekarelik düğün salonunda son aşamaya geldik. Aksu Belediyesine bir kamyon, bir kepçe, bir hizmet aracı kazandırdık. Aksu’ya daha ghüzel hizmetler vermek için önümüzdeki 5 yılı planlayarak yola çıktık” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR