22 Ekim 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
02 Aralık 2010 Perşembe 10:30

Polis Emeklilerinden Örnek Davranış

Isparta Polis Emeklileri Derneği, 6’ncı yardım kampanyasını Gül Evler Mahallesinde gerçekleştirdi
Polis Emeklilerinden Örnek Davranış

Gül Evler Mahallesinde yardıma muhtaç ailelere giyim yardımında bulunan Polis Emeklileri Derneği, yardımlarını esirgemeyen Isparta’lı iş adamlarına teşekkür ettiler.

Polis Emeklileri Derneği Başkanı Mehmet Gürses açıklamasında ise; Yedi yıllık zaman dilimi içerisinde 4’ü ilimize bağlı merkez köylerde, ikincisini de il merkezinde olmak üzere toplam 6’ncı yardım kampanyasına teşrif ettiğimiz için Isparta Polis Emeklileri Derneği üyelerimiz adına teşekkür ediyorum.

Ayrıca her dönemde olduğu gibi desteklerini esirgemeyen A. Zeki Gürkan’a ve çalışan emniyet mensupları arkadaşlarımıza da teşekkür ederiz.

İl merkezinde yürüttüğümüz bu ikinci kampanyayı Gül Evler mahallesinde yapmamızın özel bir anlamı bulunmaktadır.
Çünkü Gül Evler Mahallesi Muhtarı M. Naci Ökten, derneğimizin üyelerindendir. Buradan şu sonuca varmak gerekir. Polis görevde iken yardıma ihtiyaç duyan insanlara yardım eder. Emekli iken de yardım eder mantığını ön plana çıkarmaktır.
Şuan Gül Evlerde 100 aileye yaptığımız giyim kampanyasında bizleri yardımlarını esirgemeyen Isparta’lı işadamlarına teşekkür ederiz. 2010 yılında 600 aileye giyim yardımında bulunduk. Ve yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Mahalle Muhtarı M. Naci Ökten ise, Emekli Polis Derneğinin yaptığı bu jest bizleri çok memnun etti. Yardım kampanyasını bana bildirdiklerinde mahallede maddi durumu iyi olmayan 100 aile ile bire bir görüştüm. Onları tespit ettim. Derneği bildirdim” diye konuştu.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR