26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
13 Ekim 2012 Cumartesi 17:01

PTT Kargo'da Bayram Var

PTT Genel Müdürlüğü'nün 172. kuruluş yıl dönümü ve Kurban Bayramı dolayısıyla PTT kargo gönderilerinde 18-24 Ekim tarihlerinde yüzde 10 indirim yapılacak.
PTT Kargoda Bayram Var

PTT'nin kuruluş yıl dönümü ve yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla, 18-24 Ekim 2012 tarihleri arasında, PTT Kargo ile ulaştırılacak gönderilerin yüzde 10 indirimli olacağı bildirildi.

Açıklamada, hizmetlerin daha sağlıklı yürütülmesi için şu uyarılarda bulunuldu:

''Gönderici ve alıcı adreslerinin tam, doğru ve okunaklı yazılması, posta kodu yazımının unutulmaması, tebrik kartı zarflarının ağzının kapatılmaması, özellikle çok miktarda tebrik gönderen kişi ve kuruluşların gişe önlerinde beklememeleri için gönderilerin ücret alma makinesi bulunan gişelere verilmesi, gişelerimizde satılan pul baskılı tebrik zarfları ile resimli kartların tercih edilmesi, hediyelik eşya ve paketlerin gönderilmesinde PTT Kargo hizmetlerinin tercih edilmesi, posta ile gönderilecek hediyelik eşyaların taşıma sırasında hasar görmemesi bakımından ambalajlarının sağlam olarak yapılması, bu amaçla posta gişelerinde bulunan ücretsiz kutu ve kargo yollama poşetlerinden faydalanılması hizmetlerimizin daha sağlıklı şekilde yürütülmesine yardımcı olacaktır.''

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR