21 Eylül 2017 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
21 Eylül 2011 Çarşamba 10:25

PTT'den Teknolojik Eğitim

Bir süredir fatura tahsilatı, para gönderimi gibi finansal hizmetler vermeye başlayan Türkiye Posta Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü (PTT), personeline finans eğitimi veriyor.
PTTden Teknolojik Eğitim

Bir süredir fatura tahsilatı, para gönderimi gibi finansal hizmetler vermeye başlayan Türkiye Posta Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü (PTT), personeline finans eğitimi veriyor.

PTT, finans eğitimlerinin ilkini Gedik Yatırım ile ortaklaşa 12-13-14 Eylül 2011 tarihlerinde düzenledi. 25 başmüdürlükten 35 çalışana 3 gün süreli ihtisas eğitimi verildi. İstanbul'da Gedik Yatırım Genel Müdürlüğünde gerçekleştirilen eğitimde PTT çalışanları, Dünya Ekonomisi, Uluslararası Piyasalar, Mali Tablolar Analizi, Şirket Değerleme Yöntemleri ve Teknik Analiz konularında bilgi aldı.

Eğitim programına; PTT'nin Adapazarı, Afyon, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Düzce, Edirne, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Muğla, Tekirdağ, Uşak, Yalova ve Zonguldak illerinden çalışanlar katıldı.

Çalışanların bilgi birikimlerinin artırılması amacı ile düzenlenen bu programın ikincisi, 37 ilden 42 PTT çalışanının katılımı ile 10-11-12 Ekim 2011 tarihlerinde PTT Trabzon Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Finans alanında ihtisas eğitimlerinin 2012 yılında da sürdürülmesi planlanıyor.

PTT, personelini, gelişen teknoloji ve değişime uyumlu ve müşteri odaklı hale getirmek için hizmetiçi eğitim faaliyetleri düzenliyor. Müdürlük, bu çerçevede 172 kurumla işbirliği yapıyor.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR