19 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
08 Ağustos 2011 Pazartesi 12:13

Recep Özel Okutan'ın Atamasını Değerlendirdi

Ak Parti Milletvekili Recep Özel son bir haftadır Devlet Hastenesinin görevden alınan Başhekimi Ramazan Okutan ve Memur Sen'e bağlı Sağlık Sen arasında yaşanan tartışmaları değerlendirdi.
Recep Özel Okutanın Atamasını Değerlendirdi

Devlet Hastanesi Başhekimi Ramazan Okutan'ın görevden alınması ile ilgili görüşlerini belirten Ak Parti Milletvekili Recep Özel "bu bir görev değişimidir. Ramazan Okutan'a bu güne kadar yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür eder, yeni göreve başlayacak arkadaşada başarılar dileriz" dedi.

Milletvekili Özel yurtdışında olması sebebiyle yaşanan tartışmalardan bilgisi olmadığını söyleyerek "yaşanan tartışmaları ve başhekimle ilgili görev değişikliğini şimdi duydum. Bu görev değişikliği standart bir değişikliktir, bu konuda farklı yorumlar yapmak ve altında başka şeyler aramak doğru olmaz" dedi.

Ak Parti Milletvekili Recep Özel "Ramazan Okutan'a bu güne kadar yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle taşekkür ederek yeni görevinde başarılar diliyorum. Ayrıca başhekimlik görevi verilecek arkadaşada şimdiden başlarılar diliyorum" diye konuştu.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR