25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
28 Haziran 2011 Salı 09:41

Recep Özel'den İlçelere Teşekkür Ziyareti

Milletvekili seçildikten sonra teşekkür turlarına çıkan Ak Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, hafta sonunu ilçeleri gezerek geçirdi.
Recep Özelden İlçelere Teşekkür Ziyareti

AK Parti Isparta milletvekili Recep Özel, Yalvaç, Gelendost, Eğirdir, Isparta, Uluborlu, Senirkent, Sütçüler ve Aksu ilçelerine giderek teşekkür ziyaretinde bulundu. Gelincik Güreş Şenliği ve Uluborlu Kiraz Festivaline katılan tek milletvekili Recep Özel oldu.

Cuma günü Ankara’dan memleketine dönen Recep Özel, ilk ziyaretine Yalvaç’tan başladı. Recep Özel’in ilk ziyaret yeri AK Parti Yalvaç İlçe teşkilatı oldu. Recep Özel’i Parti Başkanı Muammer Sert ve partililer bina önünde karşıladı. Yalvaç Ak Parti binasına yaptığı ziyarette Kasaba başkanları, parti yönetimi ve vatandaşlar vekili yalnız bırakmayarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Recep Özel; “Isparta il ve ilçelerinde birinci parti çıktık. Bu bizlerin ve sizlerin gururudur. Seçimi kazanmanın ardından artık yolumuza ve önümüze bakmalıyız. İlçede ki olumsuzlukları Başkan Muammer beye aktarın ki o bizlere aktarsın. Seçim zamanını da söylediğimiz gibi, herkesle barışık herkesle hep birlikte görevimize devam edeceğiz. Bana söylemek istediğiniz, benden istediklerinizi Başkana iletin ki daha hızlı çözümler bulabilelim” dedi.

AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, yeni dönemde tüm kurumların, belediyelerin, vekillerin bir dayanışma içinde olacağını düşündüğünü ifade etti. Özel, Yalvaç ilçesinin gelişimi ve kalkınması için herkese el uzatacaklarının söyleyerek, “Artık seçim geride kaldı. 13 ilçenin 13’ünde de birinci parti çıktık. Vatandaşımızın bizi güveni sonsuz. Biz bu güveni layığı ile sürdürmemiz için çok çalışmalıyız. Artık siyaseti bir kenara bırakarak çalışmalara ve hizmetlere yönelmeliyiz. Oy veren ya da vermeyen herkese hizmet etmenin çabası içinde olmalıyız. Kısır çekişmeleri bir kenara bırakarak Yalvaç için tüm önerilere ve katkılara açık olacağız. Hizmet noktasındaki söylemlere olumlu yaklaşacağız. Bu dönem, sorunlara çözüm üreten bir dönem olmalıdır.” dedi.

Parti binasındaki konuşmalar sona erdikten sonra Yalvaçlı esnaflarını ziyaret eden Recep Özel, seçimlerde Ak Parti’ye verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.
Ak Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, Yalvaç ilçesine gelerek esnaf ziyaretinde bulundu. Esnaf, Milletvekili Recep Özel’i kapıda karşıladı.

Adalet Kalkınma Partisi Isparta Milletvekili Recep Özel Cuma günü İlçeye gelerek önce parti binasına çıktı. Yaptıkları görüşmelerin ardından esnaf ziyaretine çıkan Recep Özel, büyük bir sevgi ile karşılandı.

Milletvekili Özel, 1 dönem ara vermenin ardından her şeyi dıştan daha iyi bir şekilde takip etme şansı bulduğunu söyleyerek şu görüşlere yer verdi. “bildiğiniz üzere 22.’inci dönemde, AK Parti milletvekili olarak görev yaptım. 2007 seçimlerinde aday gösterilmedim. Şimdi yine 12 Haziran seçimlerinde AK Parti Isparta ikinci sırada aday gösterildim ve sizlerin takdiriyle seçildim. Bu 5 yılda ne partime küstüm nede halkıma. Çalışmalarıma hep devam ettim. Şimdi yine sizlerin karşısına milletvekili olarak tekrar gelmenin gururunu yaşamaktayım. Ben Yalvaçlı olamaya bilirim ama Isparta ilinin en büyük ilçesi olan Yalvaç en büyük payı alacağına inanmanızı istiyorum. Burada ki tüm istek ve şikâyetlerinizi, bizlere iletmek istediklerinizi İlçe Başkanı Muammer Sert’e aktarın ve biz gerekli şekilde ilgilenelim” dedi.

Çayların içilmesinin ardından Çınaraltında partilileriyle vedalaşan Milletvekili Recep Özel, Şarkîkaraağaç ilçesine geçti.

Şarkikaraağaç’ta parti binasını ziyaret eden Recep Özel, esnafları gezdi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR