20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
08 Ocak 2013 Salı 12:50

Rektör Hoca 11 Ocak'ta Dönüyor...

SDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile katıldığı "Gabon, Nijer, Senegal'e Yönelik Ticaret ve Müteahhitlik" konulu Afrika gezisinden 11 Ocak'ta dönüyor.
Rektör Hoca 11 Ocakta Dönüyor...

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM), Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) üyelerinin de katıldığı "Gabon, Nijer, Senegal'e Yönelik Ticaret ve Müteahhitlik" konulu Afrika gezisinden 11 Ocak'ta dönüyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında bakan, milletvekili, işadamları, teknokrat ve bürokratlardan oluşan yaklaşık 300 kişilik heyet, iş görüşmelerinin yanı sıra ülkeler arasında ikili, bölgesel ve uluslararası konularda temeslarda da bulunuyor.

Girişimcilere potansiyel iş fırsatları sunan Gabon, Nijer ve Senegal'de pazar payının artırılması ve yeni ihracat imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenen Afrika gezisine katılan heyet, 11 Ocak Cuma günü yurda dönecek.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR