23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
08 Şubat 2012 Çarşamba 11:52

Rektör İbicioğlundan Tural'a Ziyaret

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörü Prof.Dr.Hasan İbicioğlu, Rektör Yardımcıları Prof.Dr.İskender Akkurt, Prof.Dr.Numan Tamer ve beraberindeki heyet Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Tural'ı Ziyaret Et
Rektör İbicioğlundan Turala Ziyaret

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İskender Akkurt, Prof. Dr. Numan Tamer ve beraberindeki heyet Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Tural'ı ziyaret etti.

SDÜ Rektörü Prof.Dr. Hasan İbicioğlu ziyarette yaptığı konuşmada dünyanın hızla globalleştiğini belirterek, "Biz de hızla gelişen dünyaya Isparta olarak ayak uydurmalıyız. Isparta esnafı bu konuda hazır hale gelirse marka boyutunda dışarıya açılabiliriz. SDÜ olarak üniversite- sanayi işbirliğinde hizmet vermeye, kayıtlı üyelere hem proje hem de danışmanlık boyutunda her türlü desteğe hazırız. Rekabet için yenilik çok önemli. Biz esnafa, halka, Isparta ve Türkiye'ye hizmete hazırız. Isparta'mızın marka olabilmesi için öz yeteneğini kullanmalı, taklit edilmesi zor ürünleri üretmeliyiz. Esnafımıza her türlü desteği vermeye hazırız" dedi.

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Tural ise üniversitenin desteklerden dolayı Rektör İbicioğlu'na teşekkür ederek, "Tüm imkanlarınızla sunduğunuz destekler bizi çok mutlu ediyor. Sizinle birlikte hem esnafımızı geliştireceğiz hem de üniversite öğrencilerini mutlu etmek için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

Öte yandan SDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu, Esnaf Odaları Birliğine bağlı oda başkanları ile önümüzdeki günlerde bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunacak.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR