19 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
25 Aralık 2013 Çarşamba 18:26

Rektör Sayıştay Denetçileriyle Çalgılı Eğlence Mi Yaptı?

SDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu ve Rektör Yardımcıları SDÜ Konukevi’nde Sayıştay Denetçileriyle eğlence mi düzenledi? Bir ihbarı değerlendiren gazeteciler SDÜ Konukevi’nde hangi manzarayla karşılaştı?
Rektör Sayıştay Denetçileriyle Çalgılı Eğlence Mi Yaptı?

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu ve Rektör Yardımcıları 25 Aralık 2013 Çarşamba akşamı SDÜ Konukevi’nde özel bir geceye katıldı. Yemekli ve müzik dinletili gecenin özel konukları da vardı.

Ajans32 haber merkezine akşam saatlerinde ulaşan bir ihbar Rektör İbicioğlu’nun kendisini denetlemeye gelen Sayıştay Denetçileriyle müzikli yemekli bir eğlence düzenlediği yönündeydi.

SDÜ Konukevi’ne giden gazeteciler konukevinin VİP bölümünde müzikli yemekli bir etkinlik olduğunu gördü. İçeride Rektör İbicioğlu, rektör yardımcıları ve konuklar vardı.

Orkestra eşliğinde elinde mikrofonla şarkı söylerken gazetecileri gören İbicioğlu korumalarına talimat vererek salonun perdelerini kapattırdı.

Şimdi soruyoruz;

1. Müzikli ve yemekli eğlencede sizin dışınızda kimler vardı?

2. İddia edildiği gibi Sayıştay Denetçileri de sizinle birlikte o yemekli müzikli eğlencede miydiler?

3. Eğer Sayıştay Denetçileri de oradaysa denetçilerin denetlenenle bir eğlenceye iştirak etmeleri ne etik midir?

4. Sayıştay Denetçileri ile o gece eğlenceden önce yada eğlenceden sonra SDÜ ve hakkınızda yürütülen soruşturmalarla ilgili bir görüşme oldu mu?

5. Eğer eğlencenin düzenlendiği salonda normal bir eğlence tertip edildiyse gazetecileri gördüğünüzde neden perdeleri kapattınız?

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 31 yorum yapıldı.
    YAZARLAR