21 Eylül 2017 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
24 Eylül 2013 Salı 09:37

SDÜ, Bakın Nereye Bölüm Açacak

SDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu, Senirkent Meslek Yüksekokuluna bağlı olarak Büyükkabaca beldesinde açılması planlanan bölümler hakkında çeşitli temaslarda bulundu.
SDÜ, Bakın Nereye Bölüm Açacak

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü (Sdü) Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu, Senirkent Meslek Yüksekokuluna bağlı olarak Büyükkabaca beldesinde açılması planlanan bölümler hakkında görüşmelerde bulunmak amacıyla çeşitli ziyaretlerde bulundu.

İbicioğlu, Büyükkabaca Belediye Başkanı Ali İhsan Temurçin ile görüştü. Temurçin, beldeye yüksekokul eğitimi imkanı sağlayacak olan üniversite yönetimine göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür etti. İbicioğlu ise daha aydınlık bir gelecek için bilimsel, teknolojik ve kültürel anlamda donanımlı bireyler yetiştirmek gerektiğini belirterek öğrenci potansiyeli ve öğretim elemanı kadrosuyla ülkenin yararına hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. Rektör İbicioğlu daha sonra belde halkıyla görüşerek, "Belde, sahip olduğu birikim ve halkın istekli yaklaşımıyla bu bölümleri hak ediyor" dedi.

Rektör İbicioğlu ve beraberindekiler ziyaret sonrasında beldede dolaştı ve halkla bir araya geldi.

HANGİ BELEDİYE BAŞKANIMHP'YE GEÇECEK HABERİ İÇİN TIKLAYIN

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 5 yorum yapıldı.
    YAZARLAR