25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
29 Nisan 2017 Cumartesi 21:45

SDÜ Diş Hekimliği Fakültesine 2 Farklı Ödül

SDÜ Diş Hekimliği Fakültesine 2 Farklı Ödül
SDÜ Diş Hekimliği Fakültesine 2 Farklı Ödül

SDÜ Diş Hekimliği Fakültesinden akademisyenler Antalya ve Eskiseşir’de düzenlenen iki farklı uluslararası kongrede en iyi poster bildirisi ve en iyi sözlü sunum dallarında ikincilik ödülünün sahipleri oldular.

Ağız ve Çene-Yüz Cerrahisi Birliği Derneği (AÇBİD) tarafından Antalya’da bu yıl 11. düzenlenen AÇBİD 2017 Uluslararası Kongresinde, SDÜ Diş Hekimliği Fakültesi Ağız,Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’ında görev yapan Dt. Mehmet Ali Koldaş, Yrd. Doç. Dr. Yavuz Fındık, Prof. Dr. Timuçin Baykul’dan oluşan ekip “Diyot Lazerin Kemik Retansiyonlu 20 Yaş Diş Çekiminden Sonra Ödeme Etkisinin 3 Boyutlu Yüz Tarayıcısı ve Konvansiyonel Yöntemlerle Değerlendirilmesi” isimli çalışmayla en iyi poster bildirisi alanında ikincilik ödülünü kazandılar.

Eskişehir’de düzenlenen Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Derneği 2. Uluslararası Kongresi’nde ise SDÜ Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalı’nda görev yapan Dr. Elif Bilgir, Doç. Dr. Derya Yıldırım, Yrd. Doç. Dr. Mehmet Fatih Şentürk, Prof. Dr. Hikmet Orhan’dan oluşan ekip “Tek Girişli Temporomandibular Eklem Artrosentezi İşlemi’nin Ultrasonografi ile Değerlendirilmesi” isimli çalışmayla en iyi sözlü bildiri alanında ikincilik ödülü kazandılar.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR