23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
11 Ocak 2012 Çarşamba 19:19

SDÜ Rektörü İbicioğlu 'Ben Zencimiyim'

SDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu yeni makam aracı ile ilgili şok çıkış yaptı. Rektör, İbicioğlu rektörlerin hepsinde makam aracı olarak Audi A6, AUDi A8 var ben zencimiyim diye çıkış yaptı.
SDÜ Rektörü İbicioğlu Ben Zencimiyim

SDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu yeni makam  aracı ile ilgili şok çıkış yaptı. Rektör, İbicioğlu rektörlerin hepsinde makam aracı olarak Audi A6, AUDi  A8 var ben zencimiyim diye çıkış yaptı.

SDÜ Rektörü makam aracı ile ilgili Basın Kulübünde konuştu "Üniversteler Kuruluna gittiğimde bazı üniverstelerin makam araçlarının fotoğraflarını çektirttim en eski araç SDÜ’nün araçı olduğunu gördüm.  

Rektör Prof. Dr. Hasan İbicioğlu Üniversteler Kuruluna gittiğimde bazı üniverstelerin makam araçlarının fotoğraflarını gördüm ben zencimiyim kardeşim benim bu imkanım varsa neden almayalım.

SDÜ’ye alınan Audi A6 makam araçı bankadan alınan bir araçtır. Üniverste bütçesinden alınan bir araç değildir. Üniverstede 1 tane resmi plakalı makam aracı vardır. Diğer araçlar makam aracı değildir.

Rektöre ait 1 araç makam aracıdır. Üniverstemize bir çok Bakan, Cumhurbaşkanı yurt dışından gelen konuklarımız oluyor. Bu gelen büyüklerimizin altına eski model araçlarımı verceksiniz. Veremeyiz...

Bu makam aracının banka ile anlaşması 3 yıl önce yapılmıştır. Bu makam aracının değeri ise 215 bin TL’dir. Benim kendi aracım var Mercedes markalı.  Bir çok işadamlarımızın altında 300 – 500 bin TL’lik araclar var. Ben keşke Üniverstemizdeki araç filomuzu audi A8 alsam.  Bir Rektörün bazı hakları vardır. Lojman, Makam arabası gibi haklarımız bulunuyor. Güvenli olmak zorundayız. Ben bu araçların en lüksünü alacağım" dedi.

Mustafa BAŞ

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 17 yorum yapıldı.
    YAZARLAR