23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
01 Mart 2011 Salı 20:03

SDÜ'den Osman Sınav'a Ödül

Süleyman Demirel Üniversitesi, yapımcı ve yönetmen Osman Sınav’a sinema sanatına ve Türk kültürünün sinemada işlenmesine katkıları ve toplumsal konulara duyarlılığı nedeniyle Toplumsal Katkı Ödülü veriyor.
SDÜden Osman Sınava Ödül

Süleyman Demirel Üniversitesi, Türk Sinemasının kilometre taşlarından birisi olan ünlü yapımcı ve yönetmen Osman Sınav’a sinema sanatına ve Türk kültürünün sinemada işlenmesine katkıları ve toplumsal konulara duyarlılığı nedeniyle Toplumsal Katkı Ödülü veriyor.

Sınav’a Toplumsal katkı Ödülünün verilmesi, SDÜ Senatosunun 03 Şubat 2011 tarihli 334 sayılı oturumunda görüşülüp kararlaştırıldı.

4 Mart Cuma günü saat 13.30’da Prof. Dr. M. Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezi’nde başlayacak olan törende önce , Osman Sınav’ın Sakarya Fırat dizisinden fotoğrafların yer aldığı bir sergi açılacak. Saat 14.00’da Toplumsal Katkı Ödülünün verilmesi töreni yapılacak, saat 15.30’da ise Osman Sınav’a filmlerinde müzikleriyle eşlik eden Gökhan Kırdar bir konser verecek.

Prof. Dr. M. Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ödül töreni ve konser Bilim Tv’den canlı olarak yayınlanacak.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR